Які вправи потрібно робити, щоб накачати попу в тренажерному залі і вдома

Красива попа – це не нездійсненна мрія, а реальність. Досягти бажаного можна, виконуючи нескладні вправи з упором на сідниці. За допомогою тренувань можна не тільки скинути зайву вагу, але і накачати попу, а також надати їм бажану форму. Все що потрібно, це регулярні заняття з дотриманням техніки і правильне харчування.

Як правильно виконувати вправи для сідниць

Для того щоб отримати максимальний результат від тренувань на сідниці, потрібно в точності дотримуватися всі технічні вимоги кожної вправи і дотримуватися основних рекомендацій. Якщо їх порушувати, то ефект буде незначним, зусилля витрачені даремно, а найголовніше, що при неправильному виконанні збільшується ризик травм поперекового та інших відділів хребта.

Вибираючи, які вправи потрібно робити, щоб накачати попу, пам’ятайте про неприпустимість перенесення ваги і напруги на поперек.

Основні правила, яких потрібно дотримуватись:

  • Не можна переносити вагу і напруга на поперек. Вона повинна бути в спокійному стані. Всі елементи вправи робляться не за рахунок напруги м’язів поперекового відділу, а за рахунок розтягування і скорочення мускулатури стегон і сідниць.
  • Спину потрібно тримати рівною, сильно не прогинаючи і не вигинаючи хребет. Таке порушення техніки призведе до неефективності та травм.
  • Кожна вправа робиться в 3-4 підходи. Менша кількість – не дасть результату, а більше створить занадто високе навантаження.

Перед виконанням вправ зробіть розминку

  • Перед основною частиною тренування обов’язково потрібно робити розминку, приділяючи особливу увагу суглобам.
  • Потрібно відповідально підходити до занять, не намагатися лінуватися і скорочувати кількість підходів (до 1-2-х) або повторень (мінімум 8).