Вправи для преса в домашніх умовах, тренажерному залі для жінок, чоловіків (комплекс, найефективніші)

Хто ж не мріє про красиве і підтягнутому тілі на заздрість всім оточуючим. Однак не всі знають, як цього домогтися.

До фігури своєї мрії необхідно йти комплексно: режим харчування, косметичні процедури, масаж і, звичайно ж, спорт. У гонитві за досконалими формами новачки без фізичної підготовки нерідко допускають помилки.

У підсумку результат виходить плачевним. Розглянемо відповідні вправи для чоловіків і жінок, які працюють на результат.

Як правильно робити вправи на прес

Багато хто думає, що накачаний прес можна придбати легко і швидко. Яке ж настає здивування, коли через місяць-другий виснажливих тренувань людина не бачить бажаних результатів. Виникає цілком логічне питання: «Що ж не так?».

У процесі з’ясування проблеми, виявляється, що не були враховані основні правила для накачування преса:

  • кількість підходів;
  • чергування вправ;
  • дихання.

Качати прес, необхідно на твердій поверхні: на підлозі або на широкій лаві. У процесі занять не повинні виникати болючі відчуття. Це ознака того, що вправи виконуються неправильно, і вони можуть нашкодити, а не допомогти.

Вправи для преса в домашніх умовах, тренажерному залі для жінок існують різноманітні. Про найкращих і ефективних читайте далі.

При скручуванні слідкуйте за тим, щоб шия не напружувалася, інакше вся навантаження припаде на неї.

Важливо знати: коли качають прес, таз повинен бути притиснутий до підлоги. По-перше, так поліпшується якість тренування, по-друге, не виникне травм.

Найкращим часом для тренування на прес буде ранок. В цей час варто виконувати в домашніх умовах або в тренажерному залі вправи для преса жінкам. В цей час доби шлунок ще не забитий їжею і вправи дадуть кращий результат.

Але для тих, у кого немає часу з ранку, підійде будь-який інший час, але обов’язковою умовою є інтервал у 2 години між прийомом їжі і тренуванням.