Як підстригти кінці довгого волосся кутом. Інструкція та поради перукарів

Багато хто вважає, що зовсім не обов’язково стригти довге волосся, вони можуть бути гарними самі по собі. Таку думку помилково.

Вдаватися до допомоги фахівців не рекомендується тільки в тому випадку, якщо потрібно зробити стрижку або вечірню зачіску, але і для состригания посічених кінців. При цьому можна використовувати не тільки рівний зріз, але і кутом.

Підстригти кінці довгого волосся кутом можна як в салоні, так і самостійно. Для цього знадобиться набір спеціальних інструментів і докладна інструкція.

Основні правила стрижки волосся в домашніх умовах

Далеко не кожна стрижка вимагає відвідування перукарні. Самостійна стрижка кінчиків волосся допоможе оновити локони між походами в салон краси. Крім того, можна помітно заощадити.

Однак не варто забувати і про те, що у разі невдалого результату доведеться виправляти нерівну стрижку у перукаря. Тому рекомендується починати з невеликої довжини.

Як підстригти кінці довгого волосся кутом, щоб добитися хорошого результату, для цього потрібно слідувати декільком правилам:

  • Необхідно придбати тільки спеціальні ножиці для стрижки. Якщо скористатися звичайними ножицями, вони тільки зіпсують кінчики, і незабаром приведуть до перерізу. Зробити таку покупку можна в спеціалізованому магазині.
  • Різати волосся потрібно строго перпендикулярно. Так як підстригти кінці довгого волосся кутом рівне іншим способом не вийде. Такі кінчики будуть сильніше тих, що зрізають діагонально.
  • Зрізати волосся потрібно трохи вище сеченного місця. Так можна добитися абсолютно здорового вигляду волосся. Досить відступити всього 0,5-1 див.
  • Світле волосся краще всього стригти на темному тлі, і навпаки.