Вироби з дроту своїми руками (100 фото ідей): схеми плетіння, поради з вибору ідеї вироби та інструкції для новачків

Покрокова інструкція з фото і описом, як зробити незвичайний виріб з дроту своїми руками. Свіжі ідеї створення красивих виробів в домашніх умовах.

Дріт — це чудовий матеріал, з яким дуже легко працювати дорослим і дітям, що важливо. Потрібно невелику кількість часу, щоб пояснити дитині, як виготовляти ту чи іншу річ. Ви зможете придумати щось цікаве як самостійно, так і використовуючи приклади представлені в нашій статті.

Що вам потрібно

Перш ніж розглядати покрокові схеми виробів з дроту, необхідно підготувати робоче місце і придбати все, що знадобитися надалі.

Дріт і прикраси

Дріт тут найголовніший матеріал, який ви можете знайти в магазинах для рукоділля. Буває різного кольору і фактури, але як правило базовий мідний колір доступніше всього.

Саме його ми рекомендуємо використовувати для своїх перших робіт, і вже потім переходити на більш дорогі кольорові. Також, майте на увазі, що доповнити ваші поробки можна будь-якими прикрасами, наприклад, бісером, намистинами і будь-яким іншим матеріалом.

Крім звичайної дроту ви можете знайти плоску різної ширини, кручені і навіть пластмасову нитки. Зазвичай перевагу віддають саме мідної, так як це вкрай податливий, м’який метал. Дітям і дітям приємно буде возитися з синельної дротом з-за її легкої химерності.

Інструменти

Щоб виготовляти вироби з дроту своїми руками, буде потрібно молоток, для того щоб розплющити метал там, де це необхідно. В ролі ковадла може виступати плоска підстава другого молотка. Також не обійтися без плоскогубців або круглогубців, фольги і паяльника, якщо у вас є досвід роботи з ним.

Приступаємо до роботи

Для того, щоб зрозуміти принцип виготовлення виробів і відчути, як веде себе метал у ваших руках ми рекомендуємо пробувати спочатку щось просте. Тривимірні фігури вимагають великої вправності і підготовки, а також високої витрати матеріалу.