Вироби з ватних паличок: кращі варіанти як своїми руками зробити ватні вироби

Матеріали та інструменти необхідні для виготовлення виробів з ватних паличок. Вироби з ватних паличок – основні правила і цікаві ідеї виробів.

Нескладні вироби з найпростіших матеріалів не тільки захоплять навіть самих неусидчивых дітей процесом створення, але і стануть відмінною прикрасою подарунка або самостійної іграшкою-аксесуаром.

Майстер-класи не потрібні, коли у вашому розпорядженні наведені нижче поради про те, як зробити оригінальні вироби з найпростіших ватних паличок, наявних в кожному будинку. Це просто і цікаво, особливо для маленьких дітей.

Яскраві аплікації та об’ємні композиції — все це ви отримаєте буквально кілька кроків. Приготуйтеся до спільної творчості, яка принесе вам тільки позитивні емоції.

Матеріали і інструменти

Для втілення навіть найсміливіших ідей знадобляться абсолютно доступні підручні засоби. Ватні палички краще вибирати в недорогої цінової категорії: у них пластик тонше, а значить більш податливий для ручної роботи.

Ватні диски з принтом, що нагадує сходинку на одязі, відрізняються більшою міцністю і стійкістю, що дозволить вирізати потрібну форму і без труднощів фарбувати їх.

Крім основних компонентів необхідно приготувати клей-олівець або не рідкий клей ПВА, пластилін, картон, кольоровий папір, трафарети, фарби (акварель, гуаш, харчові барвники), пензлики, ножиці, олівці, фломастери, елементи декорування залежно від бажаного результату. Дорослі можуть використовувати клейовий пістолет.

Основні правила

Щоб зробити акуратні, красиві і довговічні вироби з ватних паличок своїми руками, треба знати, як працювати з матеріалами і яких помилок слід уникати.

  • Основа виконується в основному з картону або пластиліну.
  • Клей краще наносити не на елемент, а на основу. Вона вбирає його в меншій мірі. Якщо точково кріпиться одна паличка, клей можна намазати безпосередньо на неї.
  • Для надійної фіксації необхідно добре притиснути палички, потримати кілька секунд, по можливості покласти під прес.
  • Клей-олівець порівняно з ПВА ефективніше і швидше впорається з завданням в даному випадку.
  • Якщо ви використовуєте клей ПВА, для зручності налийте потрібну кількість ємність і занурюйте туди пінцетом шматочки вати. Так ви точно не забрудните шкіру.
  • Маленьким дітям сподобається використовувати пластилін. Він цілком замінить клей, але виріб прослужить менше.
  • Вироби з ватяних дисків і паличок швидко втрачають вигляд при попаданні вологи. Ставтеся до них ставилися.
  • Ватні елементи можна фарбувати зануренням у підготовлений розчин або акуратним нанесенням фарби добре змоченою пензлем.

Як покроково виконувати різноманітні вироби з ватних паличок, ви дізнаєтеся, прочитавши матеріал до кінця.