Вироби з атласних стрічок своїми руками поетапно: 150 фото ідей і новинок

Робимо акуратні і красиві вироби з атласних стрічок своїми руками. Бантики, декор, канзаші, пелюстки і весільний букет з стрічок. Подарунок мамі на 8 березня стрічок.

Дивлячись на фото виробів з стрічок, багато захоплюються ніжними відтінками і витонченими переплетеннями. Троянди, гіацинти або маки виглядають складно і дорого. Складається оманливе враження, ніби ці роботи неможливо повторити. Насправді, все просто. Кілька технік, часта практика, і майстриня зможе радувати близьких чудовими виробами.

Бантики

Почати можна із звичайних бантиків для гумок або шпильок.

Невеликий шматочок атласної стрічки (ширина залежить від розміру банта) скласти навпіл, не приминаючи, і прошити. Виготовити ще чотири таких же «пелюстки», з’єднати їх. Отриманий квітка прикрасити мереживом, бісером або намистинами. Закріпити виріб на гумці або обідку.

Ще один варіант: скласти два однакових прямокутника атласу. Один край підігніть до середини, накрити другим, проткнути голкою з ниткою, зробити кілька стібків. Обмотати стрічки ниткою. Готовий бантик прикріпити до обідка з допомогою тасьми.

Декор

Вироби зі стрічок своїми руками можуть бути не тільки красивими, але і практичними.

Відкинути обкладинку блокнота, по довжині приклеїти вісім зелених стрічок, по ширині — п’ять рожевих. Перевернути лицьовою стороною, розкласти рожеві стрічки. Кожну зелену пропустити хвилею, щоб у підсумку вийшов візерунок «клітинка». Кінчики прикріпити до внутрішньої сторони обкладинки, ближче до корінця приробити зайву рожеву стрічку, закладку. Зверху приклеїти лист щільного картону. Незвичайний блокнот готовий.

М’які книжки з часом виглядають недбало. Обкладинка скручується і мнеться, сторінки брудняться. Наступна виріб допомагає уникати подібних неприємностей. Взяти стрічку за розміром книжки, пришити до неї велику гудзик. На протилежному кінці закріпити гумку. Виріб з’єднує пошарпану обкладинку і сторінки. Просто й акуратно.