Вироби з лего своїми руками (140 фото ідей): майстер-клас для дітей

Огляд незвичайних ідей по створенню виробів з конструктора лего своїми руками – годівниці і абажури. Робимо замок в акваріумі і корпус для системного блоку.

Напевно у вашому будинку накопичилася купа старих кубиків Лего, які лежать без діла. А може і заважають під ногами. Боляче буває наступити на такий кубик. А адже з них можна зробити багато гарних і навіть корисних речей. Заодно це заощадить багато грошей, адже замість того щоб купувати дітям черговий конструктор і в черговий раз зібрати по інструкції і розвалити, можна куди сильніше захопити дітей справжньою творчістю зі старого.

Нижче представлено багато оригінальних фото виробів з Лего. Напевно захочеться самим зробити щось з цього, а може ці фото навіть надихнуть на нове і неповторне.

Ключниця

Як зробити саморобку з Лего? Дуже просто, якщо дивитися на речі під іншими кутом. Якщо десь завалялися елементи з дірочками, можна зробити стильну ключницю, закріпивши їх на невеликому майданчику. І цю площадку можна прикрасити різнокольоровими блоками або навіть чоловічками.

Брелоки

Чи можна зробити просто брелок для ключів. Дуже легка і при цьому красива дрібничка. Можна носити куди хочеш, красуючись своєю вигадкою.

Тримач для проводів

Одне із самих практичних застосувань Лего-чоловічків. Знайомо, що кабель або зарядний пристрій не тримаються, відходять? Рішення є — закріпіть де-небудь чоловічка і дайте провід йому в руку. Впишеться як влиті.

Годувальниця

Виріб може виявитися корисною. Наприклад, порадувати птахів. Можна зробити красиву годівницю. Обладнати майданчик краями, щоб туди можна було насипати зерен і можливо додати прикраси, дах, башточки.

Можна підійти з вигадкою і, наприклад, зробити балкони і мости башточок такими ж годівницями.