Вироби з кіндерів: робимо вироби від А до Я. Кращі варіанти виготовлення своїми руками

Секрети виготовлення та загальні вимоги до іграшок. Вироби з кіндерів – брязкальце і пляшечки з сюрпризом. Робимо розвиваючий килимок.

чи Знаєте ви дитину, байдужого до шоколаду, та ще й з сюрпризом всередині? За солодкої оболонкою ховаються персонажі казок і мультфільмів, принцеси та машинки. Діти збирають цілі серії, щиро радіючи кожному новому експонату.

Що робити з жовтими контейнерами, в яких ховаються бажані іграшки? Викинути, звичайно, напевно, подумали ви. Однак, їм є практичне застосування. З кіндерів своїми руками можна зробити незвичайні вироби. Діти із задоволенням допоможуть.

Секрети

Щоб створити цікаві вироби з пластикових капсул від кіндера, подумайте, що вони вам нагадують. Можете просто скористатися готовими ідеями. Крім самого Кіндера знадобляться різні матеріали для рукоділля і, як правило, підручні інструменти.

Сам процес не займе багато часу і сил. Головне в такій роботі — акуратність і бажання отримати задоволення від творчості.

В результаті у вас з’являться нові іграшки для малюків і дітей старшого віку, а також оригінальні хенд-мейд вироби на різні життєві випадки. Крім того, ви можете самі зробити кіндер-сюприз для тих, кому шоколадом краще не захоплюватися.

Загальні вимоги до іграшок

Всі дитячі вироби з кіндерів та інших підручних матеріалів повинні відповідати, крім вимог безпеки, ще й потребам віку.

До року дитина тільки вчиться взаємодіяти з навколишнім світом. У нього розвивається хапальний рефлекс і з’являються перші спроби управління координацією. Отже, перша іграшка повинна бути яскравою і привабливою для погляду, простий і складається з мінімального числа досить великих деталей. Брязкальця, намисто, м’які кубики і м’ячики ідеально підійдуть.

Після шести місяців можна робити матрьошки, текстильні ляльки та інші іграшки більш складної конструкції для розвитку дрібної моторики та сприяння мовленнєвої активності.

Після року можна давати предмети, які дитина буде розбирати, розкладати, вивчати їх форми і кольору.

Після двох років добре підійдуть пластилін, паперові та картонні вироби.

Поки у дитини спрацьовує інстинкт пробувати на смак все, що потрапляє в руки, щільні деталі краще обертати м’якою матерією або взагалі розташовувати на відстані виключно для візуального контакту.

Нижче будуть розглянуті різні варіанти для діток, а в кінці на вас чекають інші вироби з кіндер-сюрпризів вже для іншої вікової категорії.