Вироби з шкаралупи горіхів: прості приклади виробів і варіанти виготовлення поробок

Як зробити класні вироби з шкаралупи горіхів. Робимо кораблик, шкатулку і різдвяний вінок. Робимо мишок і полуничку з горіхової шкаралупи.

Природні матеріали – відмінна основа для різного роду виробів. Не дарма в дитячому саду і початковій школі більшість виробів роблять з каштанів, жолудів та інших дарів природи. Вони завжди є під рукою, вони безкоштовні і з цього матеріалу можна зробити безліч абсолютно різних виробів. Царем всіх виробів сміливо можна назвати волоський горіх.

Сьогодні ми розповімо, як разом з малюками зробити прості і дуже забавні саморобки з волоських горіхів.

Кораблик

Напевно найпростішою виробом з горіха можна назвати мініатюрний кораблик. Отже, ось майстер клас вироби з горіха:

  • Розділіть горіх навпіл, очистіть половинку шкаралупи від вмісту;
  • Посередині шкарлупки приклейте термоклеєм або за допомогою пластиліну сірник, очищений від сірки;
  • На сірникову щоглу надіньте мініатюрний паперовий парус.

Горіхову основу при бажанні можна прикрасити. Такий кораблик підійде не тільки для виставки поробок з горіхів для дитячого саду, але і для ігор на воді, горіхові шкаралупки відмінно плавають.

Мухомори

Половинку горіха потрібно використовувати в якості капелюшка гриба. Для цього її потрібно пофарбувати в червоний колір з білими крапками. Ніжку можна зробити з шматочка гілки або з пластиліну.

Зробіть кілька мухоморів з розмістіть грибну сім’ю на галявині з кольорового паперу.

Якщо хочеться чогось більш вишуканого, візьміть самий маленький квітковий горщик, насипте в нього землі або піску, зверху покладіть траву або конфетті із зеленого кольорового паперу, застроміть палички-ніжки грибів в грунт.