Вироби з тканини: 140 фото цікавих ідей, як зробити красиві тканинні вироби

Майстер-клас по створенню виробів з тканини своїми руками. Багато фото готових робіт, а також рекомендації від майстринь, як зробити красиву річ.

Мова піде про магії клаптика. Про те, як можна створити будь-яке чудо з шматочка тканини, спираючись на свою фантазію. Можна зшити незвичайні вироби, які наповнювати світ красою і змусять людей посміхатися.

Варто пам’ятати про важливому моменті в рукоділлі – не варто домагатися робіт, зроблених краще інших авторів, потрібно навчитися виконувати свій виріб таким чином, щоб можна було з першого разу дізнатися Ваші вироби по Вашому стилю і почерку.

Причини, чому ручна робота далеко не дешеве заняття

  1. Часу, витраченого на виготовлення одного примірника, знадобиться в рази більше, ніж якби подібну роботу виконували на потоці.
  2. У виготовленні вироби присутні Ваша фантазія, переосмислення бачення готового результату предмета, зміна методики.
  3. Вироби з тканини своїми руками – завжди ексклюзивні варіанти, які не мають точної копії.
  4. Ваше виріб – це Ваше ім’я.
  5. Чимало часу витрачається на пошук та підбір тканини (навіть якщо це клаптики, що знаходяться будинки), ниток, фурнітури.
  6. Ручна робота – це завжди дуже індивідуально.
  7. Досконале знання всього процесу виготовлення вироби.
  8. Працюючи над виробом, на перше місце майстер ставить високу якість.
  9. Створення неповторної унікальної речі – справа не однієї години.
  10. Ваша робота завжди наповнена історією, душею, своїм темпераментом і характером.

Хтось вважає, що це занадто дорого, хай спробує зробити сам.

Друга життя залишків тканини

Не варто викидати залишилися шматочки тканини, або вийшли з моди речі. З них можна приготувати величезну кількість приємних, милих і просто потрібних виробів. І зробити їх зможуть як досвідчені майстрині, так і початківці рукодільниці. Вони знайдуть своє застосування в різних сферах: в оздобленні будинку, на присадибній ділянці, це – унікальні подарунки.

Для роботи підійдуть абсолютно всі види тканин. Можна працювати з одним типом, можна комбінувати і поєднувати різні за структурою, властивостями і фактурою тканинні залишки. Як зробити саморобку з тканини Вас навчать майстер-класи професіоналів, а також спілкування з тими, хто вже полюбив це прекрасне рукоділля.