Вироби з фольги поетапно – покроковий майстер-клас створення легких і оригінальних виробів (130 фото)

Великий вибір ідей для створення ексклюзивних виробів з фольги своїми руками. Покрокова інструкція та майстер-клас з описом всіх етапів створення вироби.

Фольга – універсальний і довговічний матеріал для різних виробів. Він знайдеться практично в кожному будинку. Для виробів з фольги найчастіше окрім самих блискучих аркушів потрібні тільки ножиці і клей.

Матеріал відмінно тримає форму, і впоратися з виробом зможе навіть маленька дитина. У фольги, як матеріалу практично немає недоліків. Включіть вашу фантазію і творіть! А ми розповімо про декілька ідеях виробів з фольги, щоб надихнути вас.

Бурулька

Якщо ви ніколи не використовували фольгу для рукоділля та задумалися над тим, яку саморобку зробити з фольги, вибирайте бурульки.

Така саморобка відмінно підійде для прикраси новорічної ялинки або дерев на дачі в зимовий період. Приготуйте:

  • Алюмінієву фольгу;
  • Ножницы;
  • Клей;
  • Блестки;
  • Скрепки.

З фольги виріжте довгі трапеції, довжиною 10-20 см Вершина повинна бути на 2-4 см менше підстави фігури. Це потрібно для того, щоб при скручуванні вийшла гостра бурулька.

Заготівлю потрібно просто покрутити між долонь і скачати в тонкий конус. Потім її можна обмазати клеєм і посипати блискучими кульками. До широкої частини бурульки прикріпіть розігнуту з одного боку скріпку, з неї вийде кріплення іграшки.

Сніжинка

В продовження зимової тематики можна зробити з фольги сніжинку. Крім основного матеріалу вам нужны:

  • Ножницы;
  • Термокрей;
  • Карандаш.

На аркуші паперу потрібно намалювати 4 перетинаються лінії – розмітка для майбутньої сніжинки. З алюмінію потрібно вирізати довгі смуги, розміром 50 см на 3-4 див. Деталі вироби виконуються в техніці квіллінг.

Кожну довгу смугу потрібно намотати на олівець, щоб вийшла спіраль. Кінець її потрібно закріпити клеєм, а з одного кінця трохи приплюснути у формі крапельки. Готові модулі потрібно скласти за розміром і з’єднати термоклеєм.