Вироби з ватяних дисків (120 фото): огляд простих ідей, як зробити красиві прикраси своїми руками

Майстер-клас для початківців по створенню виробів з ватяних дисків своїми руками. Авторські інструкція з докладним описом і фотографіями від майстринь порталу.

Цілком доступне гігієнічний засіб широкого застосування ватні диски є чудовим матеріалом для створення творчих композицій. З них виходять незвичайні аплікації, чудові ялинкові іграшки і смішні новорічні сувеніри, а також статуетки, звірята і всілякі фігурки для настільного інтер’єрного декору.

Досить побіжно переглянути фото виробів з ватяних дисків у світовій павутині, щоб зрозуміти, наскільки широке поле для фантазії відкривається в цій області рукоділля.

Прекрасна троянда на клею

Найбільш простий виробом з ватяних дисків є квітка троянди. З тієї причини, що він виглядає дуже елегантно, є сенс відразу задумати велику композицію з троянд. Ними можна декорувати штори, вікна, меблі, побутову техніку.

В даному випадку любителю рукоделbя і моделювання будуть необхідні

  • пачка ватяних дисків;
  • канцелярські ножиці;
  • серветки;
  • прозорий суперклей.

Три надрізи по колу

Три диска потрібно скласти в стовпчик. Потім слід тричі надрізати їх ножицями від країв у бік центру, намагаючись дотримати між надрізами рівне кутова відстань, тобто по 60 градусів. Слідом необхідно розкласти ці диски перед собою окремо.

Згинання і нашарування пелюсток

Потім треба взяти паперову серветку і відірвати від неї смугу. Її треба скрутити в кульку й з допомогою клею прикріпити до центру одного з дисків. На наступному етапі формуються пелюстки. Для цього кожен надріз промащується клеєм, піднімається і фіксується у кульки, що знаходиться в центрі.

Важливо, щоб кожен новий пелюстка частково наслаивался на попередній, як в цьому рожевому бутоні. Чим більше зусиль вкладено у створення схожості з оригіналом, тим більше естетичне задоволення у подальшому будуть доставляти вироби з ватяних дисків своїми руками.