Вироби з листя поетапно (200 фото ідей): легкий майстер-клас по створенню виробів

Правила сушіння осіннього листя, а також створення красивих виробів з листя своїми руками. Великий вибір цікавих ідей для створення виробів. Реальні фото готових варіантів, а також покрокова інструкція від майстринь порталу.

Настане пора, коли небо укутается в сіро-молочної пелені хмар і листя заграють в догонялки з вітром. Коли-то їх первозданний вигляд сяяв під промінням яскравого Сонця і вбирав у себе все його тепло і ніжність. Але раптом довголіття завмирає в клітинах. І вони покірно природі схиляються до землі.

Перед Вами відкриється дивовижна краса і диво, спостерігаючи за вальсом пожовклого листя. Їх красу, деколи складно передати словами. Незважаючи на те, що вони покинули рідне дерево, з настанням холодів, в них продовжує битися життя багряною і золотистої палітрою осені.

Красиві вироби з осіннього листя залучать навіть маленьких дітей. Природний матеріал завжди буде оригінальним матеріалом для створення будь-яких виробів.

Правила сушіння осіннього листя

Осіннє листя сушать багатьма способами. Один з них полягає в тому, щоб помістити листи в газети і пропрасувати гарячою праскою. Потім загорніть листя знову в суху газету і покладіть зверху вантаж. Приблизно через добу знову пропрасуйте листя під газетою. Так робіть доти, поки волога не випарується.

Мила білочка в образі листя

Руденький лісовий житель відомий всім малюкам. Діти зможуть виконати цю аплікацію, не відчуваючи труднощів. Головне завдання дорослих, це пояснити своїм чадам техніку безпеки при роботі та бути міцною опорою, у випадку появи труднощів або питань.

Вироби з листя на папері можуть проявлятися на прикладі таких плоских, красивих виробів, як білочка.

У створенні аплікації знадобляться наступні матеріали:

  • клей ПВА клей-момент;
  • дві бусинки чорного кольору;
  • листя різних відтінків оранжевого кольору;
  • ножиці;
  • папір будь-якого кольору.