Виріб сніговик своїми руками: 90 фото кращих ідей + покрокова інструкція для начінабщіх

Обємні сніговики і вироби з ватяних дисків. Як робляться паперові сніговики своїми руками, а також інструкція для початківців майстрів і дітей.

Зима не завжди балує пухнастим снігом або водохресними морозами. Обзавестися новорічним настроєм в таких умовах непросто. Але можливо. Один з кроків до прекрасного настрою — виготовлення милого сніговичка. Іграшка точно розсмішить дітей і викличе усмішку в дорослих. А робиться вона з паперу, вати, шкарпеток, CD-дисків — словом, із чого завгодно. Досить включити фантазію і трохи попрацювати.

При відсутності натхнення варто відшукати фото вироби сніговика. Тоді точно з’явиться бажання створити свою зимову композицію.

Пухнасті сніговики з вати

Сніговики з вати виглядають найбільш святково і реалістично. Адже вона традиційно асоціюється зі снігом. Для вироби знадобиться клей ПВА, папір, картон, фарби і шматочки тканини.

На вирізану з паперу основу поміщається вата, просочена клеєм. Спосіб ідеально підходить для відтворення структури снігової кулі. З дрібних грудочок, так само облитих ПВА, формується морквина. Тіло готове, залишився декор. Особа промальовується акриловими фарбами або гуашшю, шматочки тканини перетворюються в шарф і шапочку.

Руки-гілки можна зробити з картону, або з дроту. Дріт з надітими рукавичками виглядає більш реалістично, але все робиться за бажанням майстра. Фінальним штрихом стануть ґудзики або намистинки, приклеєні до тулуба.

Кілька картонних прямокутників, складених певним чином, стануть підставкою. Готового сніговика помістити в коробку компанії ялинки і дрібних прикрас.

Декор коробки

Внутрішню поверхню шухляди варто розписати на зимовий манер. За допомогою губки для миття посуду або шматочки пінопласту робиться градієнт блакитним і білим кольорами. Зверху гуашшю наносяться тонкі сніжинки або звичайні бризки. За бажанням додаються ялинки і хмари. Казковий пейзаж готовий.

Якщо роботі все ще не вистачає акцентів, майстру варто подумати про виготовлення сніжинок з фольги. Справа досить копітка, але результат красивий. Можна вирізати силуети з фольги або зробити акуратні трубочки, які згодом з’єднаються в мерехтливу сніжинку.