Виріб птах (100 фото ідей): покроковий опис виготовлення поробки з різних матеріалів у вигляді птаха

Майстер-клас для дітей зі створення красивої вироби птах своїми руками. Огляд кращих ідей, красиве оздобоенні і багато новинок.

Одна з найулюбленіших і популярних дитячих виробів – птах. Подібні вироби зможе зробити кожен – від мала до велика, адже представники пернатих видів самі по собі вельми привабливі. Натхнення для створення барвистого вироби приносить сама природа. Варіантів зробити саморобку птиці своїми руками безліч. Давайте їх розглянемо.

Паперові вироби

Непоганим варіантом є створення виробів птахів з паперу. Для них не потрібно багато ресурсів: тільки папір, паперові тарілки або картон.

Пташка-жайвір

В цьому випадку знадобиться, в першу чергу, картон. Потрібно акуратно вирізати з нього тулуб і голову майбутньої іграшковою птиці. Далі ближче до середини робиться розріз, в якому потрібно закріпити паперову смужку у вигляді гармошки. Пізніше цю смугу можна розпрямити, зробивши своєрідні крила. У створенні хвоста теж бере участь шматочок паперової смуги.

Виріб із паперових тарілок

Як же зробити таку саморобку птицю? Беруться одноразові тарілки. Фарбують їх потрібними фарбами і малюють на їх поверхні ока, а також розміщують паперовий дзьоб. Крила і хвіст пташки найкраще вирізати з паперу або зробити з цих пташиних пір’я.

Можна також близько око птаха протягнути нитку, за яку її можна підвісити, наприклад, на люстру, щоб потім зробити чудові фото вироби птиці.

Пташка-лелека

Необхідна папір чорного і білого кольорів. З її листів вирізаються круги різної ширини. Потім їх потрібно зігнути і приклеїти одним півколом до основного аркуша. А другий півколо послужить хорошим об’ємом «оперення».

Осінні вироби

Восени можна зробити різні вироби птиці з природних матеріалів, які можна знайти майже в кожному куточку світу, за винятком, мабуть, регіонів без підходящий дерев.