Красиві вироби своїми руками (100 фото): майстер-клас з описом як швидко і просто зробити красиву річ

Майстер-клас для початківців, як зробити красиві вироби своїми руками. Покрокова інструкція з фото і описом всіх етапів створення вироби в домашніх умовах.

Виготовляти красиві вироби з непридатного матеріалу своїми руками однаково корисно для людей всіх віків. Ніхто не буде сперечатися, що творчі заняття здатні подарувати масу задоволення та позитиву, зняти психологічне та емоційне напруження, змусити по-новому поглянути на світ. Їх результати відображаються на вигляді житла, поповнюють експозиції в школі і дитячому садку, грають роль подарунків для родичів і колег.

Книжкові закладки з паперу

Однією з красивих виробів з паперу своїми руками, зайнятися виготовленням якої можна в домашніх умовах, є книжкова закладка. Вам буде потрібно папір (кольоровий або білий), ножиці, лінійка. Для деяких моделей знадобиться олівець і клей.

Подібні аксесуари виконуються в різноманітних техніках і бувають самих різних форм. Є, наприклад, закладки-орігамі, складені у вигляді трикутників і сердечок. Цікаво виглядають ідея рукавиці на ниточці, а також модель-антистрес.

Оригінальні вироби з серветок

Для різноманітності свого дозвілля майстрині радять зайнятися створенням оригінальних штучок з звичайних серветок. На допомогу будуть фотографії та відео майстер-класів. Якщо є можливість, залучіть до цього процесу дитини – дітям подобається подібне.

Вироби з солоного тіста

Якісні вироби із солоного тіста, виконані в суворій відповідності з інструкцією, подарують масу позитиву і дітям, і їх батькам. Вони можуть перетворити будинок або поповнити шкільну/дитячу виставку. Ваш малюк може навіть почати їх колекціонувати.

Іграшки з шкарпеток

Сьогодні досить актуальні красиві вироби з підручних матеріалів своїми руками, а саме з шкарпеток. Подібний предмет одягу є у кожного. Але мало хто знає, що з нього можна змайструвати дитячу іграшку – котика, ведмедя, зайця, сову та ін.

В якості наповнення підійде синтепон. Можна використовувати і крупу. Вироби з таким наповнювачем будуть особливо корисні малюкам, оскільки вони розвивають дрібну моторику. Створювати подібні речі неймовірно захоплююче. Нижче буде розглянуто порядок дій при виготовленні іграшки-гусениці.

Необхідні матеріали:

  • носок;
  • синтепон;
  • нитки відповідного кольору;
  • фломастер;
  • атласна стрічка.

Хід роботи:

  1. Наповнити носок синтепоном. Кінець виробу зашити або зав’язати ниткою.
  2. Візуально розділити заготовку на п’ять частин. Між кожною зав’язати нитку.
  3. До сегменту з головою прив’язати стрічку і сформувати бант.
  4. Намітити мордочку фломастером і вишити – так риси іграшки вийдуть більш об’ємними.