Вироби з газетних трубочок для початківців: 150 фото ексклюзивних ідей створення виробів

Покроковий майстер-клас з фото та описом по створенню гарних виробів з газетних трубочок своїми руками. Огляд ексклюзивних ідей і новинок від майстринь порталу.

Плетіння — це заняття, яке заспокоює, а у дітей розвиває моторні навички. Все впирається тільки в той матеріал, який ви виберіть в якості підручного засобу для своїх робіт. З одного боку можна використовувати лозу або схожу за властивостями виріб, але по-перше, де її взяти, а по-друге, навіть якщо і вдасться роздобути аналог — скільки це буде коштувати?

Що вам потрібно

Вироби з газетних трубочок зроблених своїми руками вимагають грамотного підходу до вибору матеріалу, з яким ви будете мати справу. Чим менше щільність паперу, тим краще, так як з неї простіше плести. Віддавайте перевагу непотрібним газетам і не глянцевим журналам.

Так само нам знадобляться:

  • Гострий канцелярський ніж, за допомогою якого ми будемо отримувати смужки паперу.
  • З допомогою ножиць ми будемо обрізати кінці плетіння.
  • Спиця на яку навертаються смужки газети, чим вона буде тонше, тим краще. Підійде дерев’яна або металева, головне щоб вона була довгою.
  • Коротка дерев’яна паличка, наприклад, шпажка, яка допоможе просувати кінці плетіння один в одного.
  • Два види клею: ПВА для приготування матеріалу з якого ми будемо плести і «Момент» для більш складних сполук у вже готової конструкції.
  • Форма в якій ви будете фарбувати (при необхідності) ваші трубочки. Ємність може бути одна або декілька.

Робимо трубочки

Далі приступаємо до виготовлення трубочок, для чого візьміть половину розвороту газети і з допомогою чорного маркера відміряйте поділу на відстані десяти сантиметрів один від одного. Ножем або ножицями розрізати на смужки і взявши один аркуш інші відкладіть поки в сторону.

Дивлячись на фото виробів з газетних трубочок можна відразу не помітити, але для основи використовується більш щільне скручування. Щоб цього домогтися, покладіть спицю на кут смужки і під кутом в 45 градусів починайте змотувати папір.

Якщо вам потрібна більш тонка трубочка, то збільште кут 60 градусів. Коли закінчите, змастіть клеєм ПВА кінець паперу, притисніть і виймайте спицю.