Осінні вироби: 150 фото кращих ідей і новинок дизайну (інструкція + майстер-клас)

Майстер-клас по створенню гарних поробок на тему осінь своїми руками. Великий вибір ідей для створення ексклюзивних виробів. Фото і опис всіх етапів.

Осінь — час збору врожаю і останніх сонячних днів перед початком білого безмовності зими. Приємно шарудіти опалим листям, прогулюючись по парку або збирати букет з найкрасивіших кленового листя. Ускользающее тепло осені дарує нам всі відтінки жовтого, помаранчевого, мідного, червоного. А різноманітність природних матеріалів так і манить включити фантазію і створити щось унікальне.

Конкурси осінніх поробок, які проводяться як в школах, так і в дитячих садках, дають нам можливість вдатися до спільної творчості зі своєю дитиною. Вдивіться уважніше, і в шишці ви побачите їжачка, в купі листя — левову гриву, а декоративна гарбуз так схожа на будиночок.

Матеріали для творчості

Вироби з осіннього матеріалу різноманітні, як сама природа. З листя збирають букети і складають аплікації, з шишок, жолудів, каштанів створюють звірів і чоловічків, стиглі яблука, яскраві гарбуза, ягоди горобини — осінні плоди так і просяться в декоративні композиції.

Дитячі осінні вироби можуть бути плоскими у вигляді аплікацій з кольорового паперу або з використанням сухого листя або об’ємними у вигляді окремих персонажів або цілих композицій.

Традиційні теми для осіннього творчості — це жовтіючі дерева, сонце, таке ж яскраве, як осіннє листя, їжачки і білки, роблять запаси на зиму.

Аплікація з листя

Як зробити просту осінню саморобку? У вихідний день всією сім’єю відправляйтеся в найближчий парк або ліс і зберіть все, що вам здасться красивим: листя незвичайних забарвлень, гілочки, ялинові чи соснові шишки. А ввечері влаштуйтеся затишно за столом і створити об’ємну картину.

Якщо ви хоч трохи вмієте малювати, намалюйте мордочку їжаки, сови або лева і контур тіла, який дитина заповнить листям. Приклади фото осінніх поробок дадуть вам відправну точку.

Для імітації оперення сови підійдуть дрібні бурі листочки, для їжачка краще вибрати вузькі загострені, гриву лева найкраще зобразять руді кленове листя.

Але навіть якщо ви не вмієте малювати, від слова «зовсім», зобразити сонячне коло ви зможете в будь-якому випадку. А для променів підберіть листя всіх відтінків жовтого і оранжевого.