Легкі вироби своїми руками: майстер-клас для початківців з фото та описом (120 фото ідей)

Техніка створення легких виробів своїми руками для дітей. Огляд ідей для створення красивих і незвичайних виробів в домашніх умовах.

Для того щоб при будь-яких погодних умовах у вас в душі панували позитивні емоції, психологи радять зайнятися виготовленням цікавих і легких виробів своїми руками.

Прості технології

Майструвати легкі вироби своїми руками для дітей – справа нескладна. Необхідно лише визначитися з ідеєю, підібрати матеріали та вибрати метод їх обробки.

Зазвичай у такому творчості застосовують задуми, реалізувати які в силу дитині. Це може бути щось просте, але цікаве: малюнок, аплікація, фігурка з пластиліну, композиція з овочів і ін.

Для занять можуть знадобитися певні речі, наприклад, котушки з нитками, голки, клей, ножиці, лінійка, гуаш, акварель.

Як видно на фото легких виробів своїми руками, їх можна створювати з паперу, картону, дерева, гальки, сухого листя, шишок, глини і непридатних матеріалів.

Вироби з використанням фарб

Фарби допомагають виготовляти стильні і незвичайні панно. При цьому відточуються прийоми малювання і письма, що важливо для дрібної моторики. Можна:

  1. Наносити зображення пальцями. У цій техніці зазвичай роблять картини з морськими і лісовими пейзажами.
  2. Ставити відбитки, використовуючи штампи з картоплі або пробок. Тематика творів у цьому випадку припустима будь-яка.
  3. Створювати воскові картини. Техніка підійде для старших дітей, які вже вміють малювати.

Варіанти саморобних виробів з паперу

Паперові та картонні вироби завжди вважалися одними із самих простих у виготовленні. Незважаючи на це, вони виглядають досить красиво. З білого або кольорового паперу можна майструвати:

  • звірів і комах;
  • святкові гірлянди і прикраси;
  • ялинкові іграшки;
  • вітальні листівки.