Виріб лебідь поетапно – 110 фото приклади готових виробів і опис їх створення своїми руками

Матеріали та інструменти необхідні для виготовлення вироби у вигляді лебедя. Лебідь-орігамі, обємний лебідь, паперовий лебідь з модулів і соснових шишок.

Ці неймовірно красиві птахи є зразком граціозності і вірності. Хто не підгодовував їх в міських ставках і зоопарках, спостерігаючи буквально за кожним розміреним рухом і дбайливим ставленням особин один до одного? Милуватися ними одне задоволення. Як естетичне, так і душевне. Саме тому виріб лебедя, виготовлена своїми руками, буде вдвічі символічна. Про те, як і з чого її зробити, читайте нижче.

Застосування

Великі фігури відмінно виглядають у дворі заміського будинку. Якщо територія облагороджена і озеленена, так ви зможете її додатково прикрасити. Маленькі фігурки займуть гідне місце в будь-якому просторі.

Аплікації стануть незвичайною картиною або частиною сувеніра. Піднесіть мініатюрний подарунок коханій людині на знак вірності й щирості почуттів або порадуйте себе захоплюючим процесом і симпатичним результатом.

Якщо ви просто любите вишивати, то неодмінно зверніть увагу на викладені нижче ідеї.

Матеріали та інструменти

В залежності від призначення саморобку лебедя можна зробити з абсолютно різних матеріалів. Найпростіша складається з паперу, правда, і в цьому випадку є багатоскладові варіанти, що вимагають чимало терпіння. Дітям сподобається ідея виготовлення з податливого пластиліну.

Є більш брутальні конструкції з пластика або автомобільних шин. У хід можуть піти всілякі підручні матеріали, про багатофункціональності яких ви могли раніше і не здогадуватися. Виходячи з їх щільності знадобляться ножиці, саморізи та інші пристосування.

Лебідь-орігамі

Виконати просту на перший погляд саморобку лебедя можна з орігамі. Це найбільш проста схема для початківців умільців.

  1. Зігніть квадратний аркуш паперу навпіл, зафіксуйте лінію згину і розігніть.
  2. Покладіть лист гострим кутом до себе (по формі ромба).
  3. Зігніть верхню і нижню частина ромба до середини так, щоб фігура нагадувала літаків.
  4. Кути утворилися стулок загніть вгору.
  5. Складіть отриманий шаблон вироби лебедя навпіл лінією згину наверх.
  6. Лівий гострий кут отриманого трикутника зігніть наверх. Шия готова. Легким рухом з’являється голова: просто зігніть вниз верхній куточок.
  7. Зробіть пару загинів для дзьоба і хвоста. Птиця готова!