Вироби з шпагату – робимо своїми руками красиві прикраси (130 фото)

Майстер-клас по створенню оригінальних виробів з шпагату своїми руками. Фото кращих ідей з описом та рекомендаціями про тмастериц.

Шпагат доступний і простий в обробці, тому незмінно привертає рукодільниць. Красиві вироби з шпагату та мішковини будуть доречні на кухні, на робочому столі, в дитячій. Незамінні вони, якщо потрібно терміново змайструвати сувенір у подарунок. Добре справляються зі шпагатным творчістю і діти.

Що таке шпагат

Цю натуральну нитка інакше називають джут або джутове волокно, тому що одержують з рослини з аналогічною назвою. Завдяки міцності перев’язують шпагатом багато вантажі, з нього плетуть мотузки. З тонкої джутової нитки роблять повсюдно відому мішковину.

Декоративна ваза – основа творчості

Зробити базову модель дуже просто. Знадобиться пляшка з широким горлом, термоклей і сам шпагат. Добре, якщо пляшка буде незвичайної форми.

Треба обклеїти шпагатом пляшку, починаючи з денця. Нитка укладати на клей по спіралі, щільно, щоб не утворювалися проміжки. А далі на основі отриманої можна дати волю фантазії.

Галерея фото виробів з шпагату відображає деякі популярні ідеї прикраси:

  • білосніжне мереживо, бантики зі стрічок;
  • намистини, декоративні камені;
  • плетені із шпагату в техніці макраме візерунок;
  • зерна кави;
  • черепашки;
  • композиції з натуральних спецій і запашних трав.

Фарбування

Багато умільці цінують джут як раз за його природний солом’яний колір. Це надає виробам з нього затишний сільський вигляд. Але крім прикраси, вироби з джутового шпагату можуть бути пофарбовані.

Гра з кольором доречна в простих за формою і виконання речах. Є два варіанти: змінити колір нитки перед роботою або розфарбувати вже готовий сувенір.