Виріб квіти з паперу – схеми, шаблони та поетапне опис виготовлення паперових квітів

Популярні ідеї та рекомендації експертів як робиться виріб квіти з паперу. Розочка для декорування столу і прикраси подарунка. Квіткова гірлянда з гофрованого паперу.

Папір нерідко застосовують у творчих заняттях. Є маса способів отримання з неї красивих виробів. У наш час особливо актуальні вироби Квіти з паперу своїми руками.

Призначення

Таку річ, як виріб з кольорового паперу «Квіти», можна використовувати для оформлення іншої роботи, наприклад, святкової листівки. Також подібними виробами сьогодні модно прикрашати інтер’єр. А ще можливо їх застосування в якості подарунка. У будь-якому випадку, навички створення паперових аксесуарів не будуть зайвими.

Популярні ідеї

Нижче будуть розглянуті найбільш популярні ідеї саморобних квітів.

Ромашка

Це одна з найпростіших виробів «Квіти» з паперу для дітей. З нею впорається навіть починаючий майстер. Необхідно запастися:

  • кольоровим папером;
  • клеєм.

Листи потрібно розлініяти і нарізати на смужки. Кінчики кожної з них потрібно з’єднати за допомогою клею. Далі такі заготовки слід приклеїти один до одного по колу і декорувати по центру бусинкою.

Півонія

Для створення півонії потрібно кілька шарів крепу. Зверху і знизу потрібно зробити надрізи, потім необхідно заокруглити всі кути. Отриманий прямокутник треба скласти гармошкою і перев’язати в середині. Залишилося розправити пелюстки. Півонія готовий!

Гвоздика

Щоб змайструвати таке диво, потрібно мати в наявності стару періодику. Технологія легка, а квіти виходять ефектними. Матеріали:

  1. журнал;
  2. зелений скотч;
  3. дерев’яні шпажки;
  4. паперовий клей.

Хід робіт:

  1. Розібрати пресу на сторінки і відібрати найбільш барвисті.
  2. Журнальну сторінку зігнути в 4 рази уздовж довгої сторони і нарізати бахромою у згину.
  3. Обернути отриману заготовку навколо верхнього кінця шпажки і закріпити на клей.
  4. Обклеїти шпажку зеленим скотчем, приклеїти вирізані з того ж журналу листя.