Виріб сова своїми руками: майстер-клас + 140 фото ідей

Матеріали та інструменти необхідні для створення виробу у вигляді сови. Виріб сова з поліна або спилов дерева. Виріб сова зі скляної банки.

Незворушні і трохи кумедні сови часто асоціюються з мудрістю. Багато хто відразу згадують персонажа радянського мультфільму про ведмежа Вінні-Пуха, заснованого на однойменною казкою Алана Мілна. Нове покоління звертається до серії книг та фільмів про Гаррі Поттера, де в головного героя була білосніжна птах на прізвисько Букля. У вигляді сови виконаний головний трофей гри «Що? Де? Коли?».

Заводити сову будинку наважиться не кожен, зате відповідні зображення і фігурки стали неймовірно популярними в дизайні та інтер’єрі. Симпатичну виріб у вигляді сови можна виконати своїми руками. Зробити це зовсім нескладно. В одних випадках знадобиться чоловіча сила, а в інших — впораються навіть діти. Отриманий результат буде радувати ваш погляд і доставляти приємні емоції.

Матеріали та інструменти

Існує безліч варіантів створення. Всі вони однаково доступні. Навіть якщо якихось матеріалів у вас немає під рукою, не складе труднощів їх роздобути. В основному це речі та інструменти, використовувані в побуті. За деякими доведеться прогулятися в ліс або з’їздити на дачу.

З інструментів приготуйте ножиці, ножівку, паяльник. Необхідні матеріали будуть вказані по кожному з наведених нижче зразків.

Об’ємні натуралістичні фігурки з природних матеріалів або яскраві аплікації з паперу на поверхні — вибирайте, що вам простіше і приступайте до захоплюючого процесу. Як зробити різноманітні вироби сов, ви дізнаєтеся прямо зараз.

З поліна або спилов дерева

З колоди може вийти велика сова, а з спилов стовбурів і гілок — примірник поменше. Навіть маленька фігурка буде виглядати дуже колоритно, так що гнатися за розміром зовсім не обов’язково. Крім цього знадобляться кора, гілки, шишки, а також гудзики, пластилін, пухнаста дріт.

Покрокова інструкція

Поліно або великий спіл стане тулубом птиці. Доведеться потрудитися ножівкою. Для інших частин (голова, крила) приготуйте деталі меншого розміру. Товщина спилов істотного значення не має, але вони повинні бути однаковими і бажано не дуже важкими.

Оперення оформляється з тонких спилов, прутів, шишок, шматочків кори. Надайте їм потрібну форму і закріпіть. Замість цього можна нанести відповідний малюнок шляхом випалювання.

На місці очей приклейте гудзики, на місці дзьоба прилаштуйте шишку, а вушка зробіть з кінчиків гілок. Лапки ліплять з червоного пластиліну або пухнастою дроту. Якщо є фактурні тканини яскравих кольорів, використовуйте їх. Папір і картон також підходять.