Новорічні вироби з паперу: ТОП-100 фото кращих ідей виробів на Новий Рік

Майстер-клас для дітей зі створення Новорічних поробок з паперу своїми руками. Фото готових варіантів, поетапні інструкції і рекомендації від майстринь.

Переддень Нового року – саме казкове і хвилююче час у році. У передчутті свята кожна сім’я прагне оригінально і красиво прикрасити свій будинок. Не варто багато витрачатися на новорічний декор, всі прикраси для дому можна зробити вручну. Займатися цим можна всією сім’єю, перетворивши декорування будинку в чудову сімейну традицію.

Особливо порадіють такої ідеї маленькі діти, адже виготовлення прикрас – прекрасний спосіб створити собі новорічний настрій.

Вироби з паперу

Папір – самий простий, дешевий і легкий у використанні матеріал. Працювати з ним можуть навіть самі маленькі діти, головне допомогти їм вирізати всі деталі.

Існує безліч різних видів паперу – гофрована, рисова, оксамитова, крепований. Вибрати можна на будь-який смак. З таким папером навіть найпростіші вироби придбають неординарний і святковий вигляд.

Гірлянда

Новорічна гірлянда – найпростіший спосіб прикрасити квартиру. Звичайно, можна просто закрутити на люстрі новорічний сніжок, але цей варіант буде виглядати дуже банально. Цікавий декор можна створити за допомогою аплікацій, орігамі, стразів, бісеру і блискіток.

Для створення оригінальної гірлянди зі сніжинками знадобляться наступні матеріали:

  • Довга тонка стрічка синього кольору.
  • Щільний білий папір.

слід вирізати З паперу різні за формою і розміром сніжинки. Потім закріпити стрічку на вікно або під стелею, так щоб вийшло кілька ярусів. До стрічки в довільному порядку слід прикріпити сніжинки.

При бажанні сніжинки можна замінити зірками, вирізаними картинками, ліхтариками, квітами. Всі елементи гірлянди можна прикрасити бісером, блискітками, штучним снігом.