Вироби з кульок – майстер-клас і покрокова інструкція як зробити подарунки з кульок

Як надути кульку для моделювання? Вироби з кульок – техніка скручування і поради як зробити фігури з кульок. Простий звір, і квітка, найкращі вироби на основі кульок.

Побачивши фото виробів з кульок, або ж спостерігаючи за умільцями, які можуть перетворити їх у абсолютно різні фігури, іноді хочеться навчитися робити так само. У таких випадках варто звертатися до інтернету. Він наповнений різними докладними інструкціями, які допоможуть швидше освоїти цю справу.

Як надути кульку для моделювання?

Щоб правильно надути кульку-ковбаску, необхідно дотримуватися спеціальної технології. Всього існує два способи заповнення такого кульки повітрям:

Насосом

Підійде як спеціальний насос, так і звичайний для велосипедних шин (для другого потрібно буде придбати ниппельный ковпачок).

  1. Спочатку варто «розігріти» сам кульку, щоб уникнути розриву при надуванні. Для цього необхідно розтерти його в долонях. Не зайвим буде кілька разів розтягнути гуму за краї.
  2. Надіти кульку на насос.
  3. Акуратно накачати його. Не потрібно повністю заповнювати куля повітрям. Останній повинен мати можливість вільно перетікати з однієї частини «ковбаски» в іншу. В іншому випадку створювати вироби з повітряних кульок буде практично неможливо.

Ротом

  1. Повторити перший пункт інструкції вище.
  2. Відміряти пальцями 5-8 см від краю і надути дану область.
  3. Далі поступово переходити до кінця кулі, надуваючи його по частинах.

Техніки скручування

Перед тим як пробувати зробити вироби з кульок для моделювання, потрібно освоїти базові техніки скручування. Вони невибагливі, і, ознайомившись з ними, буде легше сприймати інструкції нижче.

Просте скручування

Вибрати потрібний відрізок кульки і двічі його перекрутити. В результаті одна «ковбаска» ділиться на дві або більше (залежно від того, скільки скручувань зроблено).