ТОП-20 найкрасивіших акторів Росії

ТОП-20 найкрасивіших акторів Росії

Наша країна багата не лише на таланти, а й на справжніх красенів. Із радянськими акторами все давно зрозуміло – про них зітхає не одне покоління жінок! Але й сучасний кінематограф справно тішить. Знайомся: ТОП-20 найкрасивіших акторів Росії!

20. Віктор Хориняк

Віктору повідомила роль чарівного бармена Кості в серіалі «Кухня». А ще Хориняк великий любитель спорту, особливо – баскетболу та боксу.

Віктор Хориняк - Найкрасивіші актори Росії

19. Микита Єфремов

Син Михайла Єфремова і сам не промах! Він успішно грає в театрі, займається озвучкою та відзначився у таких проектах, як «Моя прекрасна няня», «Мій хлопець – янгол», «Zолушка», «Тихий Дон», «Лондонград» та «Літо», в якому зіграв Бориса Гребенщикова .

Микита Єфремов - Найкрасивіші актори Росії

18.Єгор Корєшков

Ще 5 років тому видання «GQ» обрало Корешкова у дев’ятці найперспективніших молодих акторів. Має кілька театральних нагород та успішні зйомки у проектах «Зоряний розум», «Залишитися в живих», «Життя попереду» та «Гірко!».

Єгор Корешков - Найкрасивіші актори Росії

17. Олександр Молочніков

У свої 28 Молочників відзначився у десятках спектаклів і навіть зіграв Пушкіна в однойменному серіалі. А навесні 2020 року він узяв участь у 11 сезоні «Танців із зірками» з Анастасією Мельниковою.

Олександр Молочников - Найкрасивіші актори Росії

16. Іван Янковський

Янковського вже двічі номіновано за найкращу чоловічу роль на премію «Золотий орел». Його найвдаліші проекти – «Дама Пік» за мотивами повісті Пушкіна та «Текст» за романом Дмитра Глуховського.

Іван Янковський - Найкрасивіші актори Росії

15.Костянтин Крюков

Крюков – онук легендарного Сергія Бондарчука та племінник Федора Бондарчука. Він захоплюється живописом, знімається у кліпах та може похвалитися кількома десятками ролей: від фігуриста Антона Сіхарулідзе до князя Андрія Курбського.

Костянтин Крюков - Найкрасивіші актори Росії