ТОП-20 найкрасивіших акторів Росії

ТОП-20 найкрасивіших акторів Росії

Наша країна багата не лише на таланти, а й на справжніх красенів. Із радянськими акторами все давно зрозуміло – про них зітхає не одне покоління жінок! Але й сучасний кінематограф справно тішить. Знайомся: ТОП-20 найкрасивіших акторів Росії!

20. Віктор Хориняк

Віктору повідомила роль чарівного бармена Кості в серіалі «Кухня». А ще Хориняк великий любитель спорту, особливо – баскетболу та боксу.

Віктор Хориняк - Найкрасивіші актори Росії

19. Микита Єфремов

Син Михайла Єфремова і сам не промах! Він успішно грає в театрі, займається озвучкою та відзначився у таких проектах, як «Моя прекрасна няня», «Мій хлопець – янгол», «Zолушка», «Тихий Дон», «Лондонград» та «Літо», в якому зіграв Бориса Гребенщикова .

Микита Єфремов - Найкрасивіші актори Росії

18.Єгор Корєшков

Ще 5 років тому видання «GQ» обрало Корешкова у дев’ятці найперспективніших молодих акторів. Має кілька театральних нагород та успішні зйомки у проектах «Зоряний розум», «Залишитися в живих», «Життя попереду» та «Гірко!».

Єгор Корешков - Найкрасивіші актори Росії

17. Олександр Молочніков

У свої 28 Молочників відзначився у десятках спектаклів і навіть зіграв Пушкіна в однойменному серіалі. А навесні 2020 року він узяв участь у 11 сезоні «Танців із зірками» з Анастасією Мельниковою.

Олександр Молочников - Найкрасивіші актори Росії

16. Іван Янковський

Янковського вже двічі номіновано за найкращу чоловічу роль на премію «Золотий орел». Його найвдаліші проекти – «Дама Пік» за мотивами повісті Пушкіна та «Текст» за романом Дмитра Глуховського.

Іван Янковський - Найкрасивіші актори Росії

15.Костянтин Крюков

Крюков – онук легендарного Сергія Бондарчука та племінник Федора Бондарчука. Він захоплюється живописом, знімається у кліпах та може похвалитися кількома десятками ролей: від фігуриста Антона Сіхарулідзе до князя Андрія Курбського.

Костянтин Крюков - Найкрасивіші актори Росії

14. Павло Табаков

Сину Олега Табакова всього 25, але на сцені він дебютував уже о 12. На його рахунку кілька скандальних відходів із театрів та регулярні зйомки в кіно з 2014 року.

Павло Табаков - Найкрасивіші актори Росії

13. Михайло Гаврилов

Гаврилов народився у сім’ї військових і зовсім не цікавився кінематографом. Він займався медициною, став інженером та залишився на контракті в армії. А потім у 2012 році несподівано вступив до театрального – і розпочався новий життєвий етап!

Михаїл Гаврилов - Найкрасивіші актори Росії

12.Олексій Воробйов

Олексій Воробйов – людина багатьох талантів, яка регулярно пробує свої сили в ролі актора та режисера. А ще він успішний композитор та музикант, який у 2011 році представивРосію на Євробаченні.

Олексій Воробйов - Найкрасивіші актори Росії

11. Станіслав Бондаренко

На рахунку Станіслава – понад 60 робіт, включаючи головні ролі. Його останні проекти – «Однокласники смерті», «Змії та сходи», «Заручники», «Велике небо» та «Оксамитовий сезон».

Станіслав Бондаренко - Найкрасивіші актори Росії

10. Максим Радугін

Максим Радугін – колишній випускник Московського інституту радіотехніки та Вищого театрального училища ім. Щукіна. Його популярні роботи – «Фортеча», «Анна-детектив», «Моя чужа донька» та «Непередбачені обставини».

Максим Радугін - Найкрасивіші актори Росії

9. Петро Федоров

Федоров – не лише актор, а ще сценарист та режисер. Він знявся у проектах «Ялинки», «А зорі тут тихі», «Сталінград», «Заселений острів», «Саранча» та «Гурзуф».

Петро Федоров - Найкрасивіші актори Росії

8. Артем Крилов

Артем зі школи мріяв стати актором і дебютував у молодіжному серіалі у 2005 році. Він знявся в серіалах «ОБЖ 2», «Ангел або демон», «Великі гроші» та «Полювання на диявола».

Артем Крилов - Найкрасивіші актори Росії

7. Павло Прилучний

Прилучний давно не потребує представлення, адже успішно знімається вже понад 10 років. Популярність йому приніс бойовик “На грі”, а “Закрита школа” та “Мажор” остаточно зміцнили позиції.

Павло Прилучний - Найкрасивіші актори Росії

6. Василь Степанов

Василя Степанова прославила роль Максима Каммерера в «Заселеному острові». Але є в нього ще кілька вдалих робіт – «Мій хлопець – янгол», «Околофутболу» та «Незламний».

Василь Степанов - Найкрасивіші актори Росії

5. Данило Страхов

Страхову вже трохи за 40, і його хоч раз бачив кожен, хто має в будинку телевізор. “Бідна Настя”, “Ісаєв”, “Перегін”, “Грозові ворота” – і це тільки крихітна частина.

Данило Страхов - Найкрасивіші актори Росії

4. Дмитро Міллер

Кар’єра Дмитра Міллера в кіно розпочалася у 2001 році, і з того часу він має понад 40 різних ролей. «Анна Кареніна», «Скліфосовський», «Світлофор» – ось із чим потрібно ознайомитись насамперед.

Дмитро Міллер - Найкрасивіші актори Росії

3. Данило Якушев

У Данила Якушева така колоритна зовнішність, що його неможливо не впізнати, побачивши одного разу. Особливо йому вдаються ролі богатирів та детективів – і це не дивно!

Данило Якушев - Найкрасивіші актори Росії

2.Данило Козловський

Без Данила Козловського з його значним переліком нагород та номінацій цей рейтинг був би неповним. Його кар’єра розпочалася у молодіжному серіалі«Прості істини», і ось він уже знімається в ролі Олега Віщого в канадсько-ірландських «Вікінгах».

Данило Козловський - Найкрасивіші актори Росії

1. Олександр Петров

Можна іронізувати над всюдисутністю Олександра Петрова, але це лише підтвердження його неабиякого таланту та зовнішності. А до чого він гарний у «Гоголі»!

Олександр Петров - Найкрасивіші актори Росії