Стрижка боб-каре (50 фото) – модні ідеї та способи укладання

Стрижка боб-каре: модні ідеї та способи укладання (фото)

Боб-каре – дивовижна зачіска, яка підходить практично під будь-який тип волосся та форму обличчя. Не дивно, що вона знову і знову повертається до вершин модних трендів. І ось стрижка боб-каре, як і раніше, залишається разом з нами. Розповідаємо про її особливості та різновиди!

Боб-каре – довгоочікуваний обсяг

Боб-каре поєднує у собі всі найкращі риси двох самодостатніх стрижок – каре та боба. Від автомобіля йому дістався рівний зріз, а від боба – плавні переходи, зміна обсягу і градурування. Далі починаються нюанси з довжиною, укладанням, чубком та фарбуванням.

Головна перевага боб-каре – це об’єм, який зберігається, незалежно від структури твого волосся. Навіть якщо вони тонкі, слабкі та не надто густі – така вдала стрижка легко їх перетворить.

Боб-каре - довгоочікуваний обсяг
Боб-каре - довгоочікуваний обсяг

Класичний боб-каре на коротке волосся

Традиційний варіант боб-каре робиться на коротке волосся. Це одна з найбільш стильних та об’ємних стрижок у такому разі. Потиличні та бічні пасма опускаються трохи нижче вух.

Класичне боб-каре на коротке волосся

Довге боб-каре, і довжина залишається з тобою

Якщо ти не готова до радикальних змін довжини, то подовжена варіація боб-каре прийде тобі на допомогу. Тут зберігаються всі основні обриси та об’єм, але пасма можуть спускатися майже до шиї, а іноді навіть нижче. Стрижка чудово поєднується з модним багатошаровим фарбуванням.

Довжина боб-каре, і довжина залишається з тобою
Довжина боб-каре, і довжина залишається з тобою

Модне асиметричне боб-каре

Асиметрія – один із головних трендів останніх сезонів, і поки що ця тенденція зберігається. Асиметрична стрижка хороша тим, що її форму ще краще підібрати під форму обличчя.Крім того, це чудовий простір для творчості та самовираження.

Модне асиметричне боб-каре
Модне асиметричне боб-каре