Рожеві помідори – найкращі сорти з фото та назвами (каталог)

Рожеві помідори: кращі сорти з фото та назвами (каталог)

У рожевих томатів особливий смак і рідкісна насолода, якої немає в інших видів. Саме тому багато городників їх просто люблять. Зібрали для тебе каталог найкращих сортів рожевих помідорів з фото, назвами та описами!

Рожеві томати для відкритого ґрунту

Як і будь-які інші помідори, рожеві томати чудово почуваються у відкритому грунті. Лови найневибагливіші, універсальні та смачні сорти!

Абаканський рожевий

Ранній сорт виростає близько 1,5 м і дає до 5 кг урожаю з квадрата. Великі плескаті помідори насиченого рожевого кольору важать по 150-500 г.

Абаканський рожевий

Бичаче серце рожеве

Високий високий кущ потребує пасинкування та підв’язки до кіл. Він стабільно дає високий урожай гладких малинових плодів у формі серця вагою до 250-400 г.

Бичаче серце рожеве

Алсу

Ранній детермінантний сорт виростає близько 80 см, але слабке стебло потребує опори. Це один із ранніх сортів серед великоплідних томатів.

Алсу

Бугай рожевий

У відкритому грунті і без обмежень він виростає майже до 2 м, але потребує формування. Це середньостиглий сорт, який дає величезні плоди до 1 кг вагою. Він потребує хорошого освітлення та підживлення.

Бугай рожевий

Рожева Ляна

Молдавський гібрид не боїться температурних перепадів та короткочасної негоди. З компактного невисокого куща можна зібрати до 3 кг урожаю.

Рожева Ляна

Рожеві томати для теплиці

Тепличні умови забезпечують стабільну температуру та вологість. Але водночас це нюанси з запиленням, провітрюванням, сонячним світлом та ґрунтом. З цими сортами у тебе не буде проблем!

Рожевий інжир

Сорт цінується за незвичайний смак із фруктовими нотками, але сповна розкриває свій потенціал лише у теплицях. Рослина швидко розвивається і дає великі помідори по 250-450, або навіть по 800 р.

Рожевий інжир

Пінк Парадайз

Середньостиглий гібрид можна вирощувати тільки в теплицях. Він обов’язково потребує підв’язки, пасинкування та прищипки, зате стійкий до більшості захворювань. М’якуш по праву можна назвати делікатесним.

Пінк Парадайз

Пінк

Незважаючи на те, що плоди не надто великі, до 125 г, вони дуже м’ясисті. Хоч сорт і призначений для теплиць, але легко переносить короткострокові несприятливі умови.

Пінк

Рожевий гігант

Високі кущі витягують до 2 м, і їх обов’язково потрібно формувати в 1-2 стебла. Плоди зазвичай вживають у свіжому вигляді, тому що вони смачні та м’ясисті, близько 300 г кожен.

Рожевий гігант

Чіо-чіо-сан

Дрібні рожеві томати по 30-40 г ідеально підходять для цільноплідного консервування. У сорту хороший імунітет до вірусів та цікавий десертний смак.

Чіо-чіо-сан

Найсолодші сорти рожевих томатів

Для всіх рожевих томатів характерний унікальний солодкий смак. Він зовсім не такий, як у червоних чи жовтих сортів. Алесеред них є беззаперечні лідери!

Цукровий бізон

Підвищений вміст цукру робить його справжньою знахідкою для салатів та густих соків. Сорт краще вирощувати в теплицях, але врахуй, що він високий – до 1,8 м. Серцеподібні плоди – насиченого малинового кольору.

Цукровий бізон

Мікадо рожевий

Цей сорт потребує тепла та яскравого освітлення, тому його краще вирощувати в теплицях. Він не тільки дуже солодкий, але ще й дуже соковитий, із щільною насиченою м’якоттю. Гарний у свіжому вигляді, для соків та томатної пасти.

Мікадо рожевий

Рожева стелла

Сорт середнього розміру, висотою до 70 см, все одно потребує підв’язки. А все тому, що помідори виростають дуже великими. За формою вони трохи нагадують перець – витягнуті та овальні.

Рожева стелла

Волов’яче серце

Великий солодкий сорт із середнім розміром томатів по 500 г. Плоди злегка ребристі, не тріскаються, легко переносять транспортування і в цілому мають відмінні товарні якості, але не зберігаються довго.

Волов'яче серце

Вельможа

Ще один солодкий малиновий сорт салатного призначення із соковитими великими плодами. Серцеподібні помідори з легкою ребристістю зростають до 250 г.

Вельможа

Найвищі сорти рожевих томатів

Серед рожевих томатів є справжні рекордсмени, які легко потягаються з рештою сортів. Ось найкращі з них!

Медовий

Дуже солодкий і невибагливий сорт помідорів з великими плодами до 400 г. Він потребує підв’язки та формування, зате дає до 8 кг урожай із квадрата.

Медовий

Орлиний дзьоб

Свою назву ці рожеві томати отримали за характерну форму, яка справді нагадує вигнутий пташиний дзьоб. Щільна м’якоть та міцна шкірка забезпечують відмінну лежкість та засолювальні якості.

Орлиний дзьоб

Рожеве серце

Ароматний салатний сорт вирощують у теплицях. У плодів – незвичайний малиновий відтінок, за рахунок якого їх легко відрізнити від інших серцеподібних томатів. Врожайність – до 7 кг із квадрата.

Рожеве серце

Рожевий слон

Один із лідерів і за врожайністю, і за розміром стиглих помідорів. Вага одного плоду сягає 800 г, а з квадрата можна зібрати по 8,5 кг урожаю.

Рожевий слон

Супер-клуша

За непримітною назвою ховається фантастично ранній урожайний сорт, який дає до 10 кг з квадрата. Томати середнього розміру по 100-250 г і ховаються в глибині між листям.

Супер-клуша

Найкращі сорти рожевих томатів для Підмосков’я

У Підмосков’ї є досить сприятливі умови для рожевих томатів. Але треба враховувати мінливу погоду, можливі похолодання та чергування дощів із посухами.

Де Барао рожевий

Холодостійкий, тіньовитривалий, урожайний сорт відомий ще й відмінним імунітетом. Плоди добре транспортуються і зберігаються. Це один із найуніверсальніших варіантів для Підмосков’я навіть у промислових масштабах.

Де Барао рожевий

Шапка Мономаха

Цей сорт відмінно переносить температурні коливання, тому щедро плодоносить і в теплицях, і у відкритому грунті. Дуже смачні та солодкіплоди використовують у свіжому вигляді та для консервування.

Шапка Мономаха

Бабусин секрет

Рослі кущі виростають до 2 м, якщо їх не обмежувати та не прищипувати у процесі. Помідори виростають досить великими, до 500 г та 10 см у діаметрі.

Бабусин секрет

Байська троянда

Дуже невибагливі томати потребують лише регулярних підживлень і поливу, а в іншому не завдають клопоту. Плоди виростають розміром 500-800 г.

Байська троянда

Новачок рожевий

Щільні плоди вагою до 100 г ідеально переносять перевезення, довго зберігаються і не гниють. Кущі виростають до 90 см і добре почуваються у відкритому ґрунті.

Новичок рожевий

Кращі сорти рожевих томатів для Уралу та Сибіру

Суворі умови вимагають рішучих заходів. Благо, селекціонери давно вивели сорти, стійкі до холодів та нестачі сонця на Уралі та в Сибіру.

Батяня

Холодостійкий сорт салатного призначення відрізняється тривалим періодом плодоношення.Завдяки цьому він дуже врожайний. Витягнуті конусоподібні плоди з носиком важать по 250-300 г.

Батяня

Червоні свічки

Головна вимога цих томатів – рясна підгодівля. А в іншому потужне стебло витримує майже будь-які умови, хоч спочатку і розвивається повільніше за інших. У північних регіонах його вирощують строго в одне стебло.

Червоні свічки

Мабуть-невидимо

Ранній рожевий сорт томатів зростає максимум до 70 см. Він дає гладкі округлі плоди рожевого кольору, які не тріскаються і добре переносять транспортування.

Мабуть-невидимо

Петруша городник

Цей рожевий сорт легко відрізнити за подовженою формою помідорів середньою вагою близько 200 г. Плоди дуже солодкі, цукристі та м’ясисті. Рослина стійка до гнилі та фітофтори.

Петруша городник

Важкоатлет Сибіру

Ще один класичний серцеподібний сорт, але цього разу для суворих погодних умов. Окремі помідори зростають до 750 г.У смаку крім солодощі є легка приємна кислинка.

Важкоатлет Сибіру