Рожеві помідори – найкращі сорти з фото та назвами (каталог)

Рожеві помідори: кращі сорти з фото та назвами (каталог)

У рожевих томатів особливий смак і рідкісна насолода, якої немає в інших видів. Саме тому багато городників їх просто люблять. Зібрали для тебе каталог найкращих сортів рожевих помідорів з фото, назвами та описами!

Рожеві томати для відкритого ґрунту

Як і будь-які інші помідори, рожеві томати чудово почуваються у відкритому грунті. Лови найневибагливіші, універсальні та смачні сорти!

Абаканський рожевий

Ранній сорт виростає близько 1,5 м і дає до 5 кг урожаю з квадрата. Великі плескаті помідори насиченого рожевого кольору важать по 150-500 г.

Абаканський рожевий

Бичаче серце рожеве

Високий високий кущ потребує пасинкування та підв’язки до кіл. Він стабільно дає високий урожай гладких малинових плодів у формі серця вагою до 250-400 г.

Бичаче серце рожеве

Алсу

Ранній детермінантний сорт виростає близько 80 см, але слабке стебло потребує опори. Це один із ранніх сортів серед великоплідних томатів.

Алсу

Бугай рожевий

У відкритому грунті і без обмежень він виростає майже до 2 м, але потребує формування. Це середньостиглий сорт, який дає величезні плоди до 1 кг вагою. Він потребує хорошого освітлення та підживлення.

Бугай рожевий

Рожева Ляна

Молдавський гібрид не боїться температурних перепадів та короткочасної негоди. З компактного невисокого куща можна зібрати до 3 кг урожаю.

Рожева Ляна

Рожеві томати для теплиці

Тепличні умови забезпечують стабільну температуру та вологість. Але водночас це нюанси з запиленням, провітрюванням, сонячним світлом та ґрунтом. З цими сортами у тебе не буде проблем!

Рожевий інжир

Сорт цінується за незвичайний смак із фруктовими нотками, але сповна розкриває свій потенціал лише у теплицях. Рослина швидко розвивається і дає великі помідори по 250-450, або навіть по 800 р.

Рожевий інжир