Новорічні листівки своїми руками (50 фото)

Новорічні листівки своїми руками: красиві ідеї (50 фото)

Серед усіх подарунків та сувенірів листівки займають особливе місце. У них набагато приємніше писати побажання, такий презент ні до чого не зобов’язує, а ще їх можна відправляти у будь-який куточок світу. Одні переваги! Та й зробити їх можна самостійно. Тримайте 10 простих і красивих ідей новорічних листівок своїми руками!

1. Вітальна листівка з ялинкою з гофрованого паперу

Візьми кілька смужок гофрованого паперу і злегка склади їх гармошкою. Виклади ялинку по ярусах і використовуй намистини, блискітки або дощ для прикраси.

Новорічні листівки з ялинкою з гофрованого паперу своїми руками

2. Новорічна листівка з паперовими кульками

Бери все той же гофрований або просто щільний папір для орігамі і наріж довгими тонкими смугами. Зроби багато дрібних насічок, не доходячи до краю. Згорни стрічки на зубочистку, розпуші кульки та виклади з їх допомогою новорічний візерунок.

Новорічна листівка з паперовими кульками своїми руками

3. Новорічна листівка зі стрічки

Візьми довгу атласну стрічку, клей-пістолет та красиві декоративні гудзики або намистини. Вісімками виклади зі стрічки ялинку і зафіксуй її клеєм. А потім закрий місця перетину декоративними гудзиками, як ялинковими іграшками.

Новорічна листівка зі стрічки своїми руками

4. Найпростіша новорічна листівка

Так легко, що таку листівку можуть зробити навіть маленькі діти самостійно! Потрібен лише кольоровий картон для основи і щільний кольоровий папір для ялинки. Склади її гармошкою, зафіксуй вершину і приклей, а потім – прикрась бусинами, паєтками та чим завгодно.

Проста новорічна листівка своїми руками

5. Листівки із фетру

Різнобарвний фетр наріж на тонкі смужки і виклади з них ялинки на клей. Замість основи можеш використовувати щільний картон або такий самий лист фетру. Він добре склеюється за допомогою звичайного пістолета, але можеш і пришити.Ідеальний варіант для відправки – нічого не зламається та не пам’ятається.

Новорічні листівки з фетру своїми руками