Квілінг для початківців поетапно – інструкція з фото та описом

Докладний опис, як створювати квилинговые вироби своїми руками поетапно. Фото готових варіантів, майстер-клас, схеми та рекомендації від майстра.

Квілінг представляє собою техніку по виробництву різних фігурок з скручених спіралей. Вони виготовляються із спеціальної тонкого паперу. Товщина смужок прямо залежить від висоти і ширини майбутнього виробу.

Величезна кількість технік і способів скручування макулатури дозволяє створити незвичайні вироби, які здатні прикрасити інтер’єрний простір і служити в якості гарного подарунка.

З звичайного паперу можна створити гарну річ і з користю провести своє дозвілля. Подібний вид заняття підходить для дошкільнят та людей похилого віку. Техніка скручування паперових смужок відмінно розвиває дрібну моторику і фантазію.

Історія появи квілінгу

Даний вид рукоділля вперше придумали ченці у східній Європі в середині XX століття. Церковні служителі стежили за станом книг. Надлишки папери вони відрізали гострим ножем і формували з них плавні завитки за допомогою пташиного пір’я.

Для роботи вони використовували різні відтінки макулатури з елементами позолота і дрібним малюнком. При з’єднанні елементів один з одним виходили незвичайні мініатюри, поєднує в собі кілька об’ємних фігур.

У перекладі з англійської « квілінг» означає пташине перо. Спочатку даними занять воліли займатися в бідних церковних дворах, але по закінченню часу дане захоплення завоював загальну популярність серед народу.

Що знадобиться для роботи?

На перший погляд це захоплення здається простим і захоплюючим. Для створення цікавих виробів необхідно підготувати спеціальний набір інструментів і матеріалів.

У цей список входить:

  • Смужки з різнокольорового паперу. Довжина і ширина паперових заготовок безпосередньо залежить від розміру елемента;
  • Клейовий склад ПВА;
  • Тонкі ножиці;
  • Спеціальний стержень. Його використовують для контролю товщини завитка. Для цього можна використовувати звичайну зубочистку або шпажку;
  • Пінцет для акуратної подачі деталей;
  • Лінійка. Для роботи краще вибирати набір шкільного приладдя. Особливу увагу рекомендується приділяти транспортиром. Цей предмет дозволяє регулювати кут нахилу всередині деталі.

Придбати ці інструменти можна в спеціалізованих відділах для творчості і рукоділля. Як правило, вони продаються у вигляді наборів. У продажу є різні відтінки паперових смужок.