Аплікація своїми руками поетапно – 115 фото оригінальних ідей

Навчальний майстер-клас для дітей зі створення аплікацій будь-якої складності. Фото, готові схеми, вибір матеріалу, з докладним описом.

Галузь рукоділля під назвою аплікація — це різновид декоративно-прикладного мистецтва, покликаного внести приємну різноманітність в навколишні предмети і домашню обстановку. Перше знайомство з аплікацією відбувається, коли дитині на уроці творчості в дитячому садку дають простий паперовий лист і вирізану з кольорового паперу грибочок.

З цього моменту у його житті починається нова епоха, оскільки аплікація дуже швидко перетворюється зі звичайної естетично пофарбованої діяльності в неймовірно захоплюючу гру.

Легко досягти вражаючого результату

Опанував її у всіх тонкощах людина чимось нагадує чарівника, оскільки може миттю переносити з уяви в реальність будь-які картини та образи. Для цього йому досить намалювати фігурку, тут же вирізати її і приєднати до фонового покриття.

Безмежні можливості для творчості

Поєднуючи на ньому силуети, виготовлені з різних матеріалів, можна створити будь-який фантастичний світ від казкової гаї до океанських глибин. Щоб зрозуміти, наскільки широкий простір для творчості відкривається в даній сфері домашнього майстерності, досить вивчити фото аплікації своїми руками, опубліковані в світовій павутині.

Рукоділля, доступне з дитинства

Вже приблизно з однорічного віку діти починають виявляти неабиякий інтерес до цього виду творчості. Саме аплікація стає самим простим і доступним інструментом розвитку зароджується уяви.

Красиві види і техніки аплікацій дозволяють уважно вивчати кольори і відтінки, комбінувати їх у стрункі композиції, запам’ятовувати і переносити на папір обриси предметів, тварин і людей.