Молди своїми руками поетапно – 135 фото ідей з описом

Інструкція, як зробити молди в домашніх умовах. Детальний огляд всіх етапів створення вироби, майстер-клас та багато фото з докладним описом.

Створення квіткових композицій з полімерної глини або фоамирана вважається складним і копітким процесом. Для виготовлення реалістичних елементів необхідно використовувати якісні матеріали, флористичну стрічку, набір художньої пастелі та спеціальні моди. Ці пристосування дозволяють зробити красиву фактуру квіткового пелюстки, тим самим роблячи композицію більш натуральною.

З чого можна зробити молди в домашніх умовах? Які витратні матеріали допоможуть створити реалістичну фактуру для майбутніх виробів?

Якими бувають молоді?

Для створення реалістичних квітів зі штучних матеріалів використовують 2 види молдовського. До них відносять:

  • Силіконовий;
  • Пластиковий.

Кожна модель виробу має свої переваги і недоліки в процесі експлуатації. Розберемося докладніше в кожному з них.

Моделі з силікону

Силіконові моделі виробів виготовляють із спеціального складу, який після застигання відрізняється своєю гнучкістю і пластичністю. Зовнішні таке обладнання трохи схоже на дитячі набори для ліплення.

Силіконові склади дозволяють робити не тільки об’ємний і простий барельєф, але і дозволяють отримати незвичайні об’ємні фігури. Молд з цього матеріалу часто використовують для створення кулінарних шедеврів. Завдяки йому вдається зліпити красиві квіти з цукрової мастики.

Силіконові використовують для створення цукерок, фруктового желе і марципана. Пластичність матеріалу дозволяє акуратно дістати готовий виріб не пошкодивши його грані.

Молд з силікону застосовують для виробництва свічок, мила і різних гіпсових фігур. Ці вироби воліють вибирати досвідчені рукодільники при створенні складних квіткових композицій.

Завдяки такому пристосуванню їм вдається відобразити всю красу і фактуру заготовок з полімерної глини або фоамирана.