Вчимося робити скриньку своїми руками – фото кращих ідей і майстер-класів

Простий майстер-клас по створенню красивої скриньки своїми руками. нестандартне оформлення, сучасний дизайн, шаблони, розміри, креслення і фото.

На просторах інтернету часто можна побачити фото красивих саморобних шкатулок різних форм і розмірів. Вишукані круглі коробочки, великі скриньки під старовину, витончені міні-комоди для прикрас – від великої кількості вибору розбігаються очі. Здається, що тільки умілий майстер може зробити таку красу.

Однак насправді все дуже просто! Створення чудового аксесуара не потребує особливих навичок і ресурсів. В якості матеріалу підійдуть найпростіші речі, які зі стовідсотковою ймовірністю є практично в кожному будинку!

Скринька з основи від скотчу

З чого можна зробити шкатулку для прикрас? З абсолютно різних предметів, які мають відповідну фактуру і розмір! Наприклад, — з решти основи від скотчу. Процес виготовлення дуже простий!

Для роботи знадобиться:

  • бобіна в якості основи;
  • клей ПВА;
  • ножиці;
  • картон;
  • олівець;
  • Матеріали для декору на вибір (тканина, фетр, кольоровий папір, серветки).

Інструкція з виготовлення шкатулок:

  1. насамперед потрібно намалювати на щільному картоні дві круглі деталі, що збігаються за розміром з основою. Одну з них обводимо додатковим зовнішнім колом, на 2 см більше в діаметрі. Це дно майбутньої скриньки. Вирізаємо обидві заготовки.
  2. Робимо надрізи по колу більшого розміру, не заходячи за лінію внутрішнього кола. Це потрібно для того, щоб загнути краї і приклеїти дно до основи.
  3. Кришку фіксуємо за допомогою щільної смужки з картону і скотча.
  4. Далі переходимо до прикраси. Декорувати можна кольоровим папером, тканиною, фетром, декупажем. Варіантів безліч! У результаті виходить чарівна кругла скринька, яку не соромно подарувати мамі, сестрі або подружці.