Канзаші своїми руками: ТОП-100 фото кращих ідей і новинок

Майстер-клас для початківців з докладним описом всіх особливостей техніки Канзаші. Фото готових робіт, покрокова інструкція та опис як робити прикраси.

Створення красивого жіночого образу вимагає його прикраси, щоб підкреслити індивідуальність і гарний смак власниці. Наряджаючи маляток, мами використовують різні аксесуари у вигляді ободків, шпильок, гумок з бантиками.

Вікові жінки, які віддають перевагу класичні образи, застосовують для їх завершеності брошки, браслети, сережки і каблучки.

Ексклюзивні прикраси ручної роботи цінуються особливо високо, адже вони виконані в єдиному екземплярі і їх бачать тільки на конкретну людину.

Рукодільниці, які оволоділи цією технікою, можуть дозволити собі і своїм близьким прикрашати вбрання і зачіски витонченими квітами, бантиками, брошками, обідками неймовірної краси.

Мистецтво плетіння стрічок канзаші

Вид рукоділля, прийшло до нас із далекої Японії, являє собою техніку плетіння красивих виробів з стрічок. Це захоплююче захоплення знайшло безліч прихильниць у всьому світі. Мами, які виготовляють святкові сценічні вбрання своїм дітям, завжди прикрашають їх.

Купувати якісні аксесуари дорого, та й не завжди можна вибрати найбільш підходящі. Освоївши техніку створення таких виробів, можна втягнути в це мистецтво всіх членів сім’ї, тоді довгі зимові вечора ви будете проводити за захоплюючим рукоділлям, спілкуючись з домочадцями.

Техніка канзаші передбачає використання стрічок, створення хитромудрих завитків, в результаті чого виходять унікальні вироби і композиції.

В процесі роботи використовується метод «цунамі». Він має велику схожість з технікою рукоділля орігамі: вміле складання і згортання стрічок і шматочків тканини, дозволяє створити пелюстки квітів або інші вироби.