Фунгіцид Строби: опис та інструкція застосування

Фунгіцид Строби: опис, інструкція із застосування

Досить один раз невдало забути про сезонну обробку, щоб занапастити весь сад або розсаду. Адже грибки та гнилі розмножуються з фантастичною швидкістю! Але садівники і дачники мають вірний помічник – фунгіцид Стробі. Він унікальний за своєю суттю, так що як мінімум заслуговує на увагу. Але спочатку вивчи опис і чітко слідуй інструкції із застосування!

Принцип дії фунгіциду

Препарат вважається унікальним фунгіцидом, тому що однаково результативний проти мікробів та грибків. Крім безпосередньо фунгіцидної, у нього потужна антисептична дія. Він практично миттєво перешкоджає поширенню хвороби та розвитку грибка, якщо рослина вже уражена.

Під час профілактичного обприскування локально-системний фунгіцид запобігає появі нових вогнищ інфекції. Він пригнічує грибки, які прокидаються при проростанні та під час інтенсивного росту рослини. Активна речовина у складі – крезоксимметил.

Принцип дії фунгіциду Стробі

Застосування Стробі

Стробі найкраще проявляє себе при лікуванні квітів, овочів, плодових культур та виноградників. Його використовують на яблунях та грушах, смородині, суниці та аґрусі, помідорах та огірках, гарбузі, спаржі, хризантемах, ліліях – і це не межа. Захисні властивості зберігаються 1-2 тижні, залежно від стадії ураження.

Стробі справляється з фітофторозом, спорозами, борошнистою росою та плямистістю всіх видів. Він сприяє отриманню щедрого та здорового врожаю, захищає від парші та прикореневого раку. У деяких випадках прикореневу зону обробляють одночасно з листям та пагонами.

Застосування фунгіциду Стробі

Переваги

Пильнуй при своєму локальному впливі – дуже універсальний фунгіцид, тому що підходить майже всім. Препарат показує високу ефективність на вологому листі при мінімальній плюсовій температурі до 5 градусів. Навіть якщо пластина обприскана лише зверху, цього вистачить для проникнення вглиб.

За високої ефективності та відносної безпеки у Стробі цілком розумна ціна. Засіб не шкодить бджолам, і ним можна користуватися при цвітінні. Можеш поєднувати його з інсектицидами та пестицидами у комплексній профілактиці.

Переваги фунгіциду Строби

Недоліки

Навіть такі не надто токсичні гранули заборонено використовувати біля водойм. Вони небезпечні для риб та інших підводних жителів та накопичуються у питній воді. В іншому мінус тільки в локальній дії. Щоб уникнути резистентності та підвищити рівень захисту, чергуй різні пестициди.

Недоліки фунгіциду Стробі

Дозування Стробі

Середня витрата фунгіциду Стробі – 2-3 г на відро води, для виноградників – 1,5 г, а для квітів – 5 г. Витрата для овочевих культур – 400-800 л на гектар (для відкритого та захищеного ґрунту, відповідно ). Для плодових та виноградників – 1000, а для квітів – 800 л.

Зазвичай достатньо пари обробок, але все залежить від типу культури та стадії хвороби. Наприклад, троянди обробляють з липня до укриття двічі на місяць. Овочеві культури – додатково за 5-10 днів до збирання врожаю (у тепличних умовах та відкритому ґрунті, відповідно). Плодові – 3 рази від початку вегетації кожні 2 тижні, а виноградники із ґрунтом навколо – 2 рази за 10 днів.

Дозування фунгіциду Стробі

Приготування розчину фунгіциду

Розчини сухі гранули Строби та використовуй рідину в найближчі пару годин після приготування. Вибирайбезвітряний день і проводи обприскування вранці або вечорами, щоб засіб пробув на листі якомога довше і не під яскравим сонцем.

Приготування розчину фунгіциду Строби

Відео: Строби – як застосовувати, інструкція