Фунгіцид Строби: опис та інструкція застосування

Фунгіцид Строби: опис, інструкція із застосування

Досить один раз невдало забути про сезонну обробку, щоб занапастити весь сад або розсаду. Адже грибки та гнилі розмножуються з фантастичною швидкістю! Але садівники і дачники мають вірний помічник – фунгіцид Стробі. Він унікальний за своєю суттю, так що як мінімум заслуговує на увагу. Але спочатку вивчи опис і чітко слідуй інструкції із застосування!

Принцип дії фунгіциду

Препарат вважається унікальним фунгіцидом, тому що однаково результативний проти мікробів та грибків. Крім безпосередньо фунгіцидної, у нього потужна антисептична дія. Він практично миттєво перешкоджає поширенню хвороби та розвитку грибка, якщо рослина вже уражена.

Під час профілактичного обприскування локально-системний фунгіцид запобігає появі нових вогнищ інфекції. Він пригнічує грибки, які прокидаються при проростанні та під час інтенсивного росту рослини. Активна речовина у складі – крезоксимметил.

Принцип дії фунгіциду Стробі

Застосування Стробі

Стробі найкраще проявляє себе при лікуванні квітів, овочів, плодових культур та виноградників. Його використовують на яблунях та грушах, смородині, суниці та аґрусі, помідорах та огірках, гарбузі, спаржі, хризантемах, ліліях – і це не межа. Захисні властивості зберігаються 1-2 тижні, залежно від стадії ураження.

Стробі справляється з фітофторозом, спорозами, борошнистою росою та плямистістю всіх видів. Він сприяє отриманню щедрого та здорового врожаю, захищає від парші та прикореневого раку. У деяких випадках прикореневу зону обробляють одночасно з листям та пагонами.

Застосування фунгіциду Стробі

Переваги

Пильнуй при своєму локальному впливі – дуже універсальний фунгіцид, тому що підходить майже всім. Препарат показує високу ефективність на вологому листі при мінімальній плюсовій температурі до 5 градусів. Навіть якщо пластина обприскана лише зверху, цього вистачить для проникнення вглиб.

За високої ефективності та відносної безпеки у Стробі цілком розумна ціна. Засіб не шкодить бджолам, і ним можна користуватися при цвітінні. Можеш поєднувати його з інсектицидами та пестицидами у комплексній профілактиці.

Переваги фунгіциду Строби