Взуття в передпокій (85 фото): як зробити своїми руками, види та моделі

Взуття до передпокою: робимо своїми руками (85 фото)

Розкидане по всій підлозі вуличне взуття впереміш із домашніми тапками – вічна проблема більшості передпокоїв. Це некрасиво, незручно та негігієнічно. Постійно доводиться спотикатися, турбуватися про дорогі туфлі або про те, що домашні улюбленці несподівано зіпсують улюблені чоботи. Знайома проблема? Але вирішити її простіше простого – спеціально для цього в передпокоях ставлять взуття. А ми розповімо, які вони бувають!

Види та моделі взуттів

Щоб вибрати відповідне взуття, потрібно враховувати розміри та планування твого передпокою. Це можуть бути вертикальні чи горизонтальні, закриті чи відкриті конструкції. І всі вони мають свої переваги і недоліки.

Відкриті стелажі

Це стаціонарний стелаж на кілька секцій, які раніше ще називали калошницями. Вони прості, практичні, доступні та недорогі, а верхній ярус можна використовувати під сидіння або замість полиці. Взуття постійно провітрюється і добре сохне, але в той же час на ньому може накопичуватися пил.

Відкриті стелажі - Види взутниць у передпокій

Підставки під взуття

Від стелажу підставка відрізняється відсутністю будь-якої стаціонарної каркасної конструкції. Це напрямні або полиці, відстань між якими залежить від типу взуття: низькі для літнього, високі для зимових чобіт. Найчастіше підставки металеві або пластикові, з сидінням або без, але вони теж припадають пилом і постійно знаходяться на увазі.

Підставки під взуття - Види взутниць у передпокій

Вбудовані взуття

Як і будь-які вбудовані шафи, такі взуття дозволяють використовувати особливості приміщення. Наприклад, її можна вмонтувати в марну нішу або приховати таким чином дефекти стін. Недолік конструкції лише один – вона повністю стаціонарна і її не можна буде перемістити.

Вбудовані взуття - Види взутниць у передпокій