Вироби з папє маше: ТОП-100 фото кращих ідей створення виробів своїми руками

Легкий урок по створенню папє маше своїми руками. Фото кращих ідей від майстринь, а також покрокова інструкція з описом всіх етапів створення виробів.

З давніх часів вироби в техніці пап’є-маше користуються величезною популярністю. Це прекрасна альтернатива звичайним поробок з паперу, оскільки останні частіше виходять плоскими, досить крихкими і швидко втрачають свою форму.

Це заняття підходить не тільки для дітей. Підліткам і дорослим обов’язково сподобається цей спосіб зробити саморобку з пап’є-маше.

З пап’є-маше можна створювати презенти для друзів і рідних. Цей подарунок підійде для свята або дня народження, а також як прикраса для дому.

З допомогою простої паперу можна зробити шедевр, який додасть родзинку будь-якого дому.

Матеріали

Пап’є-маше це папір, звичайна кольорова, (іноді використовують газету), яка рветься або розрізається на шматочки і змішується з клеїть речовиною. Для основи можна також взяти туалетний папір. Вона володіє прекрасним властивістю однорідно розчинятися як з водою, так і з клеєм.

склад

В якості клею використовують

  • Клей ПВА. Це самий відповідний інгредієнт, так як він швидко змішується з смужками або шматочками паперу і підходить для нескладних виробів, які майструють дошкільнята або школярі молодшого віку.
  • Клей для шпалер. Його просто заварити і легко замішувати з папером.
  • Клейстер. Магазинний або створений вручну, використовую крохмаль, заварений в окропі.

Міцність конструкції

Для збільшення міцності конструкції, додаються інші інгредієнти. Це може бути гіпс або шпаклівка, заздалегідь розведені водою, консистенції густої сметани.

Пластичності додасть будь миючий засіб або невелику кількість рослинного масла.

насправді, будь-майстер має свої хитрощі, які він добув дослідним шляхом або шляхом експериментів. У процесі створення він видозмінює рецептуру і удосконалює навички.