Вироби зі смужок паперу: 110 фото кращих ідей + покрокова інструкція

Великий вибір ідей для створення вироби зі смужок паперу своїми руками. Поетапний майстер-клас з фото та описом всіх етапів створення вироби.

Вироби з кольорового паперу улюблені дітьми різного віку та їх мамами. Такі вироби легко робити, вони не займають багато часу і матеріали коштують зовсім небагато. Щоб виконати цікавий виріб, знадобиться лише набір кольорового паперу, ножиці і клей, а фото виробів зі смужок паперу з інтернету стануть джерелом натхнення.

Якщо дитина вже добре управляється з ножицями, запропонуйте йому самому підготувати смужки для поробки. Для дітей дошкільного віку смужки готують дорослі.

Гарбуз

Однією з найпростіших виробів є гарбуз. Освоївши техніку, можна зробити зі смуг паперу будь-які круглі фрукти і навіть фігурки тварин. Для початку потрібно вирізати з кольорового паперу смужки, товщиною 2 см. Для зручності можна розрізати на такі смуги стандартний аркуш А4. Кожну смужку потрібно зігнути навпіл, намічаючи центр.

Далі візьміть першу смужку і покладіть її перед собою, намажте клеєм ПВА середину, якраз навколо смужки згину. Поверх першої смужки перпендикулярно покладіть другу смужку, поєднуючи центри смуг, її теж намажте по центру клеєм. Поверх хрестика зі смуг потрібно покласти ще дві заготовки, щоб вийшла сніжинка.

Тепер кінці останньої наклеєної смуги з’єднайте і склейте. Тепер беріть другу від кінця смугу і з’єднуйте її краю, так повторіть з усіма смугами. В результаті ви отримаєте об’ємний ажурний кульку.

Якщо зробити кулю з помаранчевої папери і зверху прикріпити зелений листок, вийде гарбуз. Зробіть смужки з зеленої та салатовій паперу, і отримаєте кавун. З двох білих кульок вийде сніговик.