Вироби з паперу та картону – кращі ідеї для садочка і школи. 120 фото ідей виробів своїми руками

Великий огляд готових ідей для створення виробів із паперу і картону. Легкией майстер-класи з описом всіх дрібних деталей створення виробів.

Папір і картон – найдоступніші матеріали для творчості. Створювати вироби з них дуже цікаво і пізнавально. Причому роботи можуть бути будь-якої складності.

Гідності

У виробів своїми руками з паперу та картону є наступні переваги:

  1. Гарний зовнішній вигляд.
  2. Низька собівартість.
  3. Безпека для здоров’я.
  4. Корисність для розвитку багатьох важливих навичок у дитини.

Щоб виготовити оригінальну річ, можна використовувати всі: залишки шпалер, старі газети, обкладинки журналів, альбомні листи та ін. Творчий підхід допоможе отримати з нічого справжній шедевр.

Правила роботи з картоном і папером

насамперед, необхідно засвоїти, що дані матеріали є лише базою. Майстрині не обійтися без застосування додаткових елементів або інструментів. Деякі з них представляють небезпеку, внаслідок чого виникає потреба у проходженні дитиною інструктажу.

А ще краще, щоб діти майстрували вироби з кольорового паперу та картону разом з батьками. За малюками дошкільного віку контроль з боку дорослих обов’язковий.

Говорячи про базі, вона може бути будь-якою. Тут все залежить від втілюваної ідеї та віку дитини. Так, шестилеткам рано працювати з гофрою. Без допомоги дорослого вони не впораються. Починати освоювати навички поводження з папером слід з матеріалу низької щільності. Якщо мова йде про об’ємні речі, то рекомендується легкий картон – він швидко приймає і добре тримає форму.

Як тільки діти досить вивчать аплікації, можна запропонувати їм зайнятися орігамі. У цій техніці можна робити досить цікаві саморобки з паперу та картону.

Останній краще використовувати середньої щільності. Вироби з нього не розсиплються раніше часу. Що стосується папери, то майстрині радять вибирати лощений або крейдований варіант. Згини в цьому випадку виходять неймовірно акуратними.