Вироби з паперу своїми руками поетапно: 200 фото ідей створення виробів

Майстер-клас створення незвичайних виробів з паперу своїми руками. Покрокова інструкція з фото і описом всіх етапів від майстринь порталу.

Вироби з такого доступного матеріалу, як папір цікаві дітям і дорослим. Вони прості у виконанні і дозволяють швидко створити незвичайну іграшку, листівку, особливу деталь в інтер’єрі будинку або офісу.

Матеріали, які потрібні для творчості

Для створення цікавих поробок з паперу своїми руками знадобляться найпростіші матеріали, які часто перебувають під руками:

  • звичайна біла або кольорова папір, який широко застосовується для виготовлення аплікацій, орігамі, настінних зображень і різних виробів;
  • серветки, з допомогою яких створюються оригінальні композиції з штучних квітів, пейзажі, обрывная аплікація, новорічні прикраси;
  • креповая і гофрований папір відмінно підходить для виготовлення різних прикрас приміщень до свят, кульок, гірлянд і картин у стилі торцювання;
  • газетний, журнальний папір та залишки шпалер годяться для плоских і об’ємних виробів, пап’є-маше та колажів;
  • кольорові і звичайні види картону, з яких створюються макети, предмети інтер’єру, оригінальні рамки а також основа і каркас для будь-яких паперових композицій.

Інструменти для роботи з папером

Для того, щоб зробити легкі вироби з паперу своїми руками, необхідно запастися придатними для цієї роботи інструментами. В першу чергу, до них відносяться ножиці, з яких знадобляться довгі і прямі; манікюрні, із закругленими кінчиками, а також спеціальні філіровочние ножиці для паперу, які залишають гарні фігурні краї деталей.

Дуже корисним при роботі з картоном, трафаретами і нарізкою елементів за шаблоном, може виявитися канцелярський ніж зі змінними лезами. Іноді застосування діркопробивача, в різних поєднаннях перфорації, дозволяє досягати цікавих ефектів.