Красиві вироби з паперу (120 фото ідей): приклади для початківців + майстер-клас

Майстер-клас по створенню гарних виробів з паперу своїми руками. Великий вибір ідей, як зробити незвичайний виріб з паперу в домашніх умовах.

Існує неймовірна кількість виробів, які можна зробити за допомогою паперу. Це можуть бути вироби для дітей і красиві реальні прикраси для весілля або вечірки, можна зробити будь-які варіації і застосовувати їх для декору будинку або святкового оформлення квартири до дня народження. Фото таких красивих виробів з паперу можна знайти на святкових фотографіях. І легко повторити цей шедевр самим.

Простий матеріал для творчості

Папір – один з самих різноманітних матеріалів для творчості, і з нею можна зробити величезну кількість неймовірних речей! Ідеї з паперу варіюються від самих простих до самих складних, які займають час і вимагають ювелірної акуратності. Можна творити з паперу, а можна вирізати, клеїти і прикрашати.

Що можна зробити з паперових аркушів? Неймовірна кількість речей – квіти, тварин, кораблі та літаки, аплікації з геометричних фігур і багато іншого.

Квіти з паперу

Паперові квіти давно стали окрасою багатьох вечірок. Це легкі і красиві вироби з паперу та картону. Їх можна зробити з щільного, але гнучкого картону або з кольорових листів. Матеріал може бути будь-якої щільності, а квіти – будь-якого розміру.

Зробити красивий виріб з паперу просто. Для творчості знадобляться:

 • Папір (бажано тонка і нещільна)
 • Ножиці для вирізання
 • Клей ПВА, або клей олівець для скріплення частин.

Покрокова інструкція

Це невелика покрокова інструкція, яка розповість, як створити весняний настрій з допомогою квітів з паперу.

 1. Зробити квадрат з паперу. Можна використовувати квадратну папір для орігамі або просто відміряти лінійкою рівні сторони і вирізати квадрат з будь-якого прямокутного аркуша паперу.
 2. Скласти аркуш паперу навпіл по діагоналі, для того щоб отримати трикутник. Щільно притиснути і вирівняти.
 3. Скласти отриманий трикутник навпіл, щоб зробити менший за розміром трикутник.
 4. Знову скласти навпіл.
 5. Поверніть і знову скласти трикутник так, щоб найдовша сторона була розташована вертикально, а суцільний кут (кут, відповідний центру папери) знаходився внизу.
 6. Піднести нижню коротку сторону до довгій стороні трикутника.
 7. Зробити надріз над прямим краєм, і зробити такий же надріз з іншого боку трикутника.
 8. Намітити простим олівцем дугу. Її можна накреслити будь-яким способом. Це може бути пелюстка з округлим крем, а може бути з зубчастим, як у василька. Ножицями по контуру відрізати зайвий папір.
 9. Розгорнути папір, щоб розкрити квітку. З картону або паперу вирізати невеликий круг. При бажанні можна використовувати тканину чи фетр. Наклеїти серединку до центру квітки. Акуратно розгорніть папір, щоб розкрити квітку з вісьмома пелюстками.
 10. Вирізати коло з паперу, повсті, крафт-піни або тканини. Приклейте це до центру квітки.