Вироби з кіл паперу своїми руками поетапно – 140 фото кращих ідей

Інструкція з фото і описом всіх етапів створення красивих виробів з кіл паперу своїми руками. Майстер-клас для початківців та дітей.

Вироби з кольорового паперу відмінно підходять для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Така виріб не вимагає багато часу або великої кількості матеріалів. Зазвичай крім набору кольорового паперу потрібні тільки олівець, ножиці і клей.

Для того, щоб зробити красиву аплікацію зовсім не обов’язково вміти добре малювати або володіти іншими складними навичками. Іноді для створення вироби цілком достатньо вирізати кілька кіл різного діаметру і наклеїти їх на основу в певному порядку.

Аплікації

Вироби з кіл для дитячого саду можуть бути найпростішими. Нескладні вироби в техніці аплікації можна робити навіть з дворічною дитиною.

Для цього потрібно вирізати з кольорового паперу шаблон-контур, наприклад силует рибки і кілька маленьких кіл. Запропонуйте дитині наклеїти їх в довільному порядку.

Крім риби можна виконати вироби з кіл кольорового паперу у формі гусінь, метелики, крони дерева або іншого персонажа. Головне, щоб колами можна було прикрасити вже готовий контур.

Овечка

Щоб зробити овечку підготуйте:

  • Аркуш кольорового картону для фону;
  • Білі кола однакового размера;
  • Клей;
  • Ножницы;
  • Фломастер.

На кольоровому картонному тлі намалюйте овечку. Ніжки, хвіст, мордочку можна прикрасити фарбами або вирізати з кольорового паперу. Тільце ж залиште безбарвним.

Дитина повинен закінчити саморобку сам. Допоможіть йому намазувати клей на білі кружки з паперу, з них потрібно сформувати кучеряву «шубку» овечки.

Маленькі діти можуть наклеювати кола повністю, дітки постарше можуть зробити наступне: кожен коло скласти навпіл і приклеїти тільки його половинку, друга частина повинна стирчати. Так шерсть вийде об’ємною.