Обємні вироби з паперу поетапно: ТОП-100 фото кращих ідей + інструкція

Легкий майстер-клас зі створення обємних виробів з паперу своїми руками. Фото кращих ідей, докладний опис і інструкції з описом дрібних деталей створення виробів.

Кожна людина в дитинстві займався складанням літачків і інших паперових виробів. Зараз красиві речі з паперу, виготовлені дорослими людьми – актуальний тренд.

Об’ємні картини

У виготовленні такої картини у стилі романтизму, як на фото об’ємних виробів з паперу, немає нічого складного. Для симетричності фігурок лист необхідно кожен раз згинати навпіл і вирізати 1/2 деталі. Домогтися акуратності згину при роботі з щільною папером можна, якщо попередньо опрацювати його лінію гострим предметом (зробити тонку борозенку).

Для більшого ефекту рекомендується чергувати відкриті і закриті сердечка. Доречно додати кілька елементів іншого забарвлення і написати відповідне романтичне висловлювання якої-небудь відомої особистості.

Аплікація в стилістиці абстракціонізму

Схема, як зробити об’ємну саморобку з паперу в стилі абстракціонізму, включає в себе:

  • покриття фанерної основи акриловою фарбою білого кольору;
  • підготовка шматочків кальки різного відтінку;
  • пошарове накладання підготовлених елементів на дикт з проклейкою кожного шару.

Якщо викладати кальку внахлест, то вийде красивий ефект накладання.

Картина з макулатури

Щоб створити даний аксесуар, можна використовувати старі шпалери, непотрібні географічні карти, пожовклі від часу газети та ін. Підійдуть і паперові обкладинки від вінілових платівок.

загалом, вся целюлозно-паперова продукція, яку вам шкода було викинути, може придбати нове життя, будучи обрамленої в оригінальну раму.

Плетене панно

При з’єднанні двох малюнків можна також отримати об’ємну саморобку з паперу своїми руками. Потрібно підібрати дві картинки одного розміру, але з контрастним зображенням. Це можуть бути фотознімки, вітальні картки, роздруківки з комп’ютера.

Відібраний матеріал треба нарізати на однакові смуги і переплести, періодично фіксуючи клеєм. Готове панно слід вставити в багет.