Виріб орігамі з паперу – 90 фото ідей, як скласти гарне орігамі своїми руками

Великий вибір свіжих ідей для складання орігамі в домашніх умовах. Легкі і складні варіанти, фото, опис всіх етапів з описом найменших подробиць.

Вироби орігамі з паперу можна зробити своїми руками, тому це так цікаво багатьом людям. Щоб зрозуміти таку самобутню техніку, краще почати з простих паперових фігурок. Це дасть можливість дізнатися всі деталі такого мистецтва і відчути його зв’язок з японською філософією.

Орігамі цікаво людям, оскільки воно не так вже й складно, а також багатофункціональне. Зі звичайного аркуша паперу можна зробити оригінальні прикраси, упаковку, іграшку. Також такі моделі можуть використовуватися в якості декору для якого-небудь події.

Просте і зрозуміле мистецтво для дітей

Легкі вироби з паперу орігамі дозволяють дітям згодом зацікавитися даним різновидом мистецтва. Крім цього, така діяльність позитивно впливає на загальний розвиток дитини, тому варто зробити так, щоб дитина полюбила таку роботу, не здавався при невдачах і був упевнений в своїх силах. Існує ряд конкретних правил, що допоможуть швидше навчитися робити орігамі.

Корисні поради для батьків

Відразу необхідно придбати велику кількість квадратних аркушів паперу. Не варто спочатку брати листи розміром менше 15х15 см. Багато паперу необхідно для подолання дитиною страху помилитися.

Буде краще, якщо перші орігамі будуть зроблені з паперу, яка пофарбована тільки з одного боку, так буде простіше не заплутатися.

Перші орігамі, зрозуміло, повинні бути простими, тому краще вибирати схеми, що містять в собі не більше десяти кроків. Крім того, буде краще, якщо дитина по кілька разів буде збирати кожну модель, щоб довести вміння робити конкретну фігурку до ідеалу. Така діяльність також сприяє розвитку дрібної моторики, творчого і раціонального мислення.

Варто починати з тих речей, які будуть зрозумілі і знайомі маленьким дітям. Це різні машинки, кораблики, рослини, коти, собаки. Дорослішаючи, діти будуть цікавитися корисними в побуті предметами: підставками для олівців, поличками, декоративними елементами.

Дітей необхідно захопити процесом, сконцентрувати на ньому, відволікти від інших занять. Таким чином, успіх буде досягнутий в невеликий термін, чому дитина тільки більше зацікавиться цією темою.

Також можна показати дитині фото вироби орігамі з паперу, щоб у нього з’явилося бажання зробити щось подібне.