Сердечко своїми руками поетапно – 140 фото кращих ідей і новинок

Покрокова інструкція з фото та описом щодо створення красивого сердечка своїми руками. Легкий майстер-клас для дітей, а також шаблони і схеми.

У наш час, серце виступає таким собі символом любові, прихильності один до одного. Закохані дарують милі штучки у вигляді сердечка на День Святого Валентина, на річницю знайомства, просто, щоб зробити приємне своїй другій половинці…

Існує величезна кількість різних предметів у формі серця, наприклад: листівка, подушка, об’ємні вироби, скринька, сережки, свічки…

Природно подарунок буде більш цінним, якщо зробити його власними руками. В інтернеті можна знайти масу варіантів і ідей з чого можна зробити сердечко.

Серце з паперу

Мабуть найпростіший і найпоширеніший варіант як зробити гарне сердечко своїми руками — створити його з паперу. З такого поширеного матеріалу можна зробити оригінальні вироби у вигляді сердечка, причому як прості плоскі, так і об’ємні серця.

Найчастіше на дану тему з паперу створюють листівки-валентинки, об’ємні вироби в техніці оригамі, паперові гірлянди з маленьких сердець…

Валентинка з паперу

Можна знайти безліч різних фото, як зробити паперове сердечко на 14 лютого. Кожен варіант цікавий, оригінальний у своїй задумом, його можна взяти за основу і додати щось особисте.

Проста листівка у вигляді сердечка з паперу

Необхідні матеріали:

  • біла папір і двосторонній папір червоного кольору;
  • олівець;
  • ножиці;
  • клей ПВА.

На білому папері намалювати велике серце і вирізати, а з червоного паперу вирізати 3-4 невеликих серця. Біле серце акуратно зігнути навпіл, маленькі червоні серця теж зігнути по осі симетрії.

Червоні сердечка акуратно склеїти між собою, що вийшла така собі «гармошка» та вклеїти її у прочинене велике біле серце. Таким чином при розкритті валентинки виходить одне велике біле серце і всередині маленькі червоні.

У листівці можна написати побажання, а на титульній сторінці приклеїти фото або намалювати щось тематичне, також можна прикрасити за допомогою блискіток, стрічок.