Робимо декор горщиків своїми руками поетапно: 120 фото кращих ідей

Красиве оформлення декору горщиків для квітів своїми руками. Легка інструкція, незвичайні ідеї, багато фото, а також список елементів для створення декору.

Незважаючи на те, що зараз можна купити практично все що завгодно, актуальність речей, які зроблені своїми руками нікуди не пропадає. При чому далеко не завжди треба володіти якимись спеціальними навичками. Достатньо лише мати під рукою якісний клей або клейовий пістолет, а також різноманітні намистини, залишки текстилю або, наприклад, фетру.

Деякі фото декор горщиків виглядають настільки шедеврально, що, здається, перед нами робота справжніх художників. При чому прикрашають абсолютно всі типи горщиків незалежно від матеріалу, який ліг в основу їх виробництва.

Папір для створення декору

Одним з матеріалів, з допомогою якого здійснюється декор квіткових горщиків. Під загальною назвою папір ховається також різний картон та інші її різновиди.

Як правило, такий декор не є довговічним, так як при постійному поливі, вона досить швидко втрачає свої основні характеристики. Тому або часто доводиться переробляти таку конструкцію, або міняти її на більш міцну і універсальну.

Якщо все-таки обраний такий варіант декорування, то рекомендується вибирати більш щільний вид паперу, наприклад, гофрований картон. Його використовують найчастіше в якості пакувального матеріалу для різного роду коробок.

Такий паперовий декор горщиків своїми руками завжди виглядає дуже стильно і доречно.

Грунт як елемент декорування

Цікаво, що навіть декор пластикових горщиків можна перетворити в справжнє мистецтво. Для цього всього треба взяти звичайний грунт, який використовується на різного роду акваріумів, а також клейовий пістолет.

З допомогою нескладних дій грунт наклеюється на всю бічну поверхню горщика. Після чого йому дається час на висихання, а далі ґрунту необхідно надати незвичайний відтінок, який, наприклад, може ідеально поєднуватися з інтер’єром.

Нерідко можна знайти і майстер-клас з декору горщиків з допомогою ґрунту, де обклеюється не вся поверхня горщика, а, наприклад, якась частина.