Новорічні витинанки на Новий Рік: 200 шаблонів витинанки на Новий Рік для вікон (інструкція по вирізанню)

Огляд ексклюзивних ідей для створення Новорічних витинанок на вікна. Готові шаблони для вирізання своїми руками, інструкції, опис, оригінальний дизайн витинанок на Новий Рік.

Новорічна пора – яскраве, неповторне час, який хочеться прикрасити додатковими, незвичайними святковими елементами.

Такими прикрасами можуть стати витинанки – це вирізані з паперу новорічні силуети і візерунки. Їх перевага в тому, що вони робляться легко і не вимагають великої кількості матеріалів для виготовлення.

Для того щоб зробити витинанки потрібна звичайна папір білий або білий картон, також можна використовувати білі або кольорові серветки, ножиці, канцелярський ніж, олівець, пінцет для видалення дрібних елементів, канцелярський клей або вода з милом для кріплення новорічних витинанок на вікна.

Ідеї оригінальних витинанок на вікна

З допомогою новорічних витинанок можна створювати цілі картини або сценки на вікнах або на меблях. Для створення цілих картин можна використовувати кілька фігурок, наприклад, фігурку Діда Мороза, Снігуроньки, звірят, що асоціюються з Новим роком: зайчики, їжачки, білочки.

Створити з фігурок цілу композицію легко: наприклад, в центрі розмістити новорічну ялинку, навколо розмістити хоровод новорічних тваринок і з боків розмістити Діда Мороза і Снігуроньку. Вгорі композиції можна приклеїти ажурні сніжинки – така сценка виглядає дуже красиво і святково.

Також дуже поширений сюжет для новорічної витинанки – це сільський будинок, дим з труби, поруч пишна ялина і діти, які грають на вулиці.

На вікні можна створити цілий новорічний містечко, вирізавши силуети з щільного картону і встановивши на підвіконні. Силуети можна встановити в два ряди, поклавши між ними гірлянду, тільки потрібно стежити за безпекою і не класти лампочки безпосередньо на папір або картон.

Від світла гірлянди буде створюватися тінь і додатковий обсяг, що буде робити атмосферу чарівної і дуже новорічної.

Сценкою може бути будь-яка картинка. В інтернеті є велика кількість витинанок на Новий рік, шаблонів, які можна вибрати за вашим побажанням.