Красивий декор штор своїми руками (120 фото ідей) – покрокова інструкція як прикрасити і оформити штори

Огляд ідей для незвичайного декору штор своїми руками. Кращі ідеї щодо вибору елементів для декорування, а також фото готових варіантів з описом від дизайнера.

Оновити інтер’єр нескладно не вдаючись до трудомістких ремонтних робіт. Досить змінити зовнішній вигляд штор, доповнивши їх саморобними декоративними елементами.

Декоративні доповнення можуть нести не тільки естетичну, але й практичну функцію. Оригінальні аксесуари, які мають подвійне призначення, застосовують при бажанні змінити геометрію гардин і портьєр.

Важливо ретельно продумати дизайн декоративних елементів з урахуванням стилю і колірної гами самих штор і приміщення в цілому.

Основні правила декору штор

Розглядаючи різні ідеї декор штор своїми руками, корисно взяти на озброєння основні правила його застосування.

Саме головне правило полягає в тому, що основну увагу повинно бути зосереджено на портьєрах. Тому фахівці настійно рекомендують уникати масивних і помітних варіантів прикраси шторних комплектів.

Особливу увагу треба приділити колірній гамі, прийнявши до уваги правила поєднання кольорів. Прикраси не повинні явно виділятися на фоні штор, або помітно відрізнятися від них за кольором.

Всі декоративні деталі в обов’язковому порядку повинні підкреслювати загальний стиль дизайну приміщення. Повною мірою це правило застосовується і до доповнення завіс в кімнаті.

Сміливі експерименти допустимі, але простіше піти по простому шляху і взяти за основу готові рішення, вивчивши фото декору штор.

Популярні варіанти декору

Проявивши творчий підхід, можна придумати оригінальні рішення для обробки гардин або штор. На етапі планування рекомендується розглянути найбільш прості і затребувані способи прикраси штор, які нескладно змайструвати своїми руками.