Настінний декор – 115 фото кращих ідей створення красивих варіантів оформлення стін

Проста інструкція, як зробити незвичайний декор стін своїми руками. Приклади оригінального дизайну і вдалого поєднання можна подивитися на фото.

Розглядаючи різні інтер’єри, можна помітити, що навіть самий дорогий ремонт виглядає не так виразно без додаткових елементів декору. З часом можуть змінюватися матеріали для виробництва таких деталей, але актуальність їх не зникає. Тому кожен досвідчений дизайнер завжди має в запасі кілька унікальних елементів, які прикрасять і перетворять житловий простір.

Букви

На різних фото настінного декору можна помітити чимало варіантів, де присутні різні види написів. Дійсно різні види букв вже давно зайняли міцне місце серед інших елементів декору. Наприклад, додавши милу напис на поличку можна перетворити її на справжню дизайнерську знахідку, яку просто так в магазині не купити.

Але не менш цікаво літери виглядають безпосередньо на стінах. Тут можна розмістити улюблену цитату або девіз, який супроводжує протягом життя, а може увічнити любовне визнання. У дитячій нерідко додають літери алфавіту, дозволяючи дитині вже з самого маленького віку його вивчити.

Дзеркало і його роль у декоруванні стін

По-перше, будь-які види дзеркал створюють ефект збільшення площі. Але це далеко не головна їх перевага, так як будь яке дзеркало надзвичайно прикрашає приміщення, де перебувати, особливо, якщо воно ще і заховано в красиву рамку. Така рамка може бути виконана з різних видів матеріалів, головне її завдання гармоніювати з інтер’єром.

Годинник

Напевно найпоширенішим є настінний декор годинами. Вибір годинників зараз величезний. Вони відрізняються за стилем, формами виконання. Незвично виглядають вінтажні моделі, які підійдуть, наприклад, для стилю прованс.

Годинник, до того ж, річ украй корисна і необхідна, так як завжди можна контролювати час. Годинники можуть бути розташовані на картині або виконані на керамічній основі, а може, взагалі створені вручну.

Кераміка в декорі стін

Окремо варто виділити настінний керамічний декор, який виконується також у різних стилістичних напрямках.

Керамічні панно давно і міцно закріпилися на стінах у багатьох будинках. Це може бути привезена з подорожі тарілка або, наприклад, виконана на замовлення індивідуальна робота. У будь-якому випадку такий декор завжди виглядає цікаво і привертає до себе увагу гостей будинку.

Вибір відповідного декору для стін

найголовніше, як вибрати і де купити настінний декор, який найбільш органічно впишеться в інтер’єр.

Для цього варто, враховуючи свої побажання, все-таки проконсультуватися з фахівцем. Так деякий стиль інтер’єру передбачає, наприклад, певні матеріали або певну гаму відтінків.

Вибір виробника декору

Зараз чимало різних варіантів для того, щоб створити унікальну атмосферу в домі, але серед такої різноманітності є виробники, які зарекомендували себе. Так, наприклад, вибираючи настінний декор Cersanit, клієнт вибирає не просто висока і бездоганну якість, але унікальний стиль.

Відмінність такого декору полягає в тому, що тут представлені ніжні відтінки, які ідеально будуть поєднуватися з сучасним напрямком в інтер’єрі. Вся плитка, яка представлена в широкому асортименті, виконана за найвищими стандартами.

Не поступається йому і настінний декор Інтер-керама, якість якого також нікого не залишить байдужим. Цей виробник враховує непередбачені побажання клієнтів. Так, наприклад, нестандартні розміри плитки можуть дозволити працювати з будь-якими зображеннями.

До того ж виробник приділяє особливу увагу плитці, яка кріпиться на всю стіну цілком. Осібно серед всіх виробників варто настінний декор Azori.

Azori і його переваги

По-перше, також варто відзначити бездоганну якість виконання. По-друге, вся плитка, яка в подальшому буде кріпитися до стіни, є не тільки міцною, але і стійкою до зовнішніх впливів.

При правильній установці така плитка прослужить довгий час. З плиток можна скласти не тільки одне панно, до складу якого буде входити чотири штуки, але і, розмістивши їх окремо, скласти іншу унікальну геометричну композицію.

Кріплення настінного декору

Якщо належним чином не закріпити майбутню конструкцію, але вона, як мінімум, не прослужить свій термін експлуатації. Звичайно, якщо мова йде, наприклад, про годинник, то тут все досить просто. А ось, коли необхідно встановлювати плитку, то тут необхідно більш детально з’ясувати всі деталі майбутньої конструкції.

Якщо в інтер’єрі планується установка якого-небудь особливого панно, зробленого, наприклад, на замовлення, то варто попередньо для нього вибрати найбільш міцну стінку, бажано вибирати несучу.

Варто відзначити, що кріпити такі панно набагато складніше, ніж звичайну плитку. Тому, як правило, для здійснення такої роботи звертаються до фахівців.

А ще, якщо є бажання таким чином декорувати одну зі стін, то варто до основного ремонту визначитися з місцем, а весь ремонт проводити вже після того, як буде вибрано панно. Такий підхід дозволить ідеально дотримати всі особливості стилю.

Вибір місця для настінного декору

Серед такого розмаїття найбільшу складність становить безпосередньо сам їх вибір. Але буває й так, що самі прості композиції можуть перетворитися в цікаві особливості будинку.

Так, наприклад, фотографії можна просто роздрукувати і розкласти по альбомами, а можна, наприклад, доповнивши їх незвичайними рамками розмістити на стіні. Тоді кожен раз можна милуватися найбільш пам’ятними моментами життя.

При розміщенні фото безпосередньо на стіну важливо також враховувати певний порядок, тільки в цьому випадку вони будуть виглядати органічно. Наприклад, їх дозволяється формувати за розмірами.

Найбільш правильно вони будуть виглядати в певних рамках, необов’язково для них вибирати однаковий колір, але він повинен, безумовно, гармоніювати не тільки між собою, але і безпосередньо з інтер’єром.

Декорувати стіни можна і модними постерами, при чому виконані вони можуть бути з абсолютно різних матеріалів. Цікаво виглядають керамічні постери, текстильні, керамічні.

При установці постерів варто враховувати один найбільш важливий аспект, а саме не встановлювати їх поруч з вікнами. Так як із-за попадання прямих променів вони досить швидко втратять яскравість.

Основні помилки при виборі настінного декору

однією з головних помилок при виборі того або іншого напрямку в додатковому оздобленні будинку або квартири може ставитися неправильний вибір стилю у сфері додаткового декору для приміщення. Так, наприклад, ремонт в приміщенні виконаний в стилі лофт або, або сучасному, а керамічне панно додається з малюнком у стилі прованс і, навпаки.

У будь-якому випадку змішання стилів річ вкрай небезпечна, оскільки її може здійснити тільки професіонал, який не допустити будь-яких перебору в деталях. Тому допомога доброго і досвідченого дизайнера в пошуку знахідок для самого головного інтер’єру буде не тільки не зайвою, але і дуже необхідною і корисною.

Фото настінного декору