Настінний декор – 115 фото кращих ідей створення красивих варіантів оформлення стін

Проста інструкція, як зробити незвичайний декор стін своїми руками. Приклади оригінального дизайну і вдалого поєднання можна подивитися на фото.

Розглядаючи різні інтер’єри, можна помітити, що навіть самий дорогий ремонт виглядає не так виразно без додаткових елементів декору. З часом можуть змінюватися матеріали для виробництва таких деталей, але актуальність їх не зникає. Тому кожен досвідчений дизайнер завжди має в запасі кілька унікальних елементів, які прикрасять і перетворять житловий простір.

Букви

На різних фото настінного декору можна помітити чимало варіантів, де присутні різні види написів. Дійсно різні види букв вже давно зайняли міцне місце серед інших елементів декору. Наприклад, додавши милу напис на поличку можна перетворити її на справжню дизайнерську знахідку, яку просто так в магазині не купити.

Але не менш цікаво літери виглядають безпосередньо на стінах. Тут можна розмістити улюблену цитату або девіз, який супроводжує протягом життя, а може увічнити любовне визнання. У дитячій нерідко додають літери алфавіту, дозволяючи дитині вже з самого маленького віку його вивчити.

Дзеркало і його роль у декоруванні стін

По-перше, будь-які види дзеркал створюють ефект збільшення площі. Але це далеко не головна їх перевага, так як будь яке дзеркало надзвичайно прикрашає приміщення, де перебувати, особливо, якщо воно ще і заховано в красиву рамку. Така рамка може бути виконана з різних видів матеріалів, головне її завдання гармоніювати з інтер’єром.

Годинник

Напевно найпоширенішим є настінний декор годинами. Вибір годинників зараз величезний. Вони відрізняються за стилем, формами виконання. Незвично виглядають вінтажні моделі, які підійдуть, наприклад, для стилю прованс.

Годинник, до того ж, річ украй корисна і необхідна, так як завжди можна контролювати час. Годинники можуть бути розташовані на картині або виконані на керамічній основі, а може, взагалі створені вручну.