Декор кухні – 100 фото красивого дизайну. Стильні та оригінальні ідеї прикраси кухні

Приклади красивого і сучасного декору для кухні. Інструкція, як вибрати ідею, фото готових ідей, поєднання кольору і стилю в інтерєрі сучасної кухні.

Кухня досі залишається не просто приміщенням для приготування домашньої їжі. Тут, як і раніше збирається сім’я за вечірньою трапезою, сюди запрошуються близькі подружки і обговорюються найцікавіші новини. Тому власниці домашніх харчоблоків намагаються зробити кухонний простір не лише практичним, але і затишним.

Крім того, симпатичні ідеї декору кухні допоможуть внести в приміщення атмосферу домашнього тепла і бажання творити самі-самі смачні страви.

Корисні правила

Найбільш відповідними поверхнями для декорування стануть простінки між вікнами, якщо їх більше одного, ділянка над обідньою групою, якщо вона не розташувалася посеред кімнати, у нішах або у виступах.

При цьому декор стін на кухні не повинен займати всі вільні поверхні. Інакше замість затишної кухні можна отримати складне приміщення, найбільше нагадує запасники музею провінційного містечка.

У більшості випадків картини, постери, фотографії намагаються розміщати на рівні очей.

З допомогою оригінального декору можна вписати в інтер’єр навіть річ, яка вибивається із загального оформлення. Для цього декоративний елемент повинен просто поєднувати основні кольори кухні і цього, окремого, предмета.

І, звичайно, стилі декору кухні повинні відповідати стилю оформлення приміщення.

Для солідної класики підійдуть дорогі картини та години, для затишного провансу використовують чарівні кошики і легкий текстиль, для лофта підійдуть як ще бабусині сковорідки, так і дорогі предмети інтер’єру, причому їх ніжна дружба додасть кухні незабутнє чарівність, для кантрі та еко-стилю можна використовувати живі рослини, пеньки і гілки.